printlogo


درایت رهبری جلوی خباثت امریکایی ها را در قضیه واکسن گرفت/به دانش نیروهای جوان و متخصص خودمان اعتماد داریم

کد خبر: 179131تاریخ: 1399/10/22 11:04
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:
درایت رهبری جلوی خباثت امریکایی ها را در قضیه واکسن گرفت/به دانش نیروهای جوان و متخصص خودمان اعتماد داریم
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت:هوشیاری و درایت کم نظیر مقام معظم رهبری همانند این چهار دهه از عمر انقلاب دوباره در گردنه ای سخت جلوی زیاده خواهی و خباثت امریکا و دوستداران امریکایی را در گردنه سخت واکسن های امریکایی و انگلیسی گرفت وتوطئه های جدید انان را در نطفه خفه کرده است.

حجت الاسلام الهی نیا در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر عدم ورود واکسن های امریکایی و انگلیسی گفت:باتوجه به سوابق درخشان امریکایی ها و انگلیسی ها در جنایات مختلف و کشتار میلیون ها انسان بی گناه در مقاطع مختلف زمانی در تاریخ این دو کشور خیلی قابل اعتماد نبوده و نخواهند بود.

وی افزود: اگر امریکایی ها می خواستند خدمت به ملت ما بکنند در بحث برجام که بهترین فرصت برای اثبات اعتماد سازی بود و در رفع تحریم های داروئی با ما همکاری می کردند بدون شک سلام گرگ بدون طمع نیست.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: امریکایی های که از دادن دارو به کروکان پروانه ای و یا سرطانی خودداری کرده است چطور شد در بحث کرونایی که خودشان روزانه هزاران فوتی دارند می خواهند این واکسن را به ما بدهند .

وی تاکیدکرد: هوشیاری و درایت کم نظیر مقام معظم رهبری همانند این چهار دهه از عمر انقلاب دوباره در گردنه ای سخت جلوی زیاده خواهی و خباثت امریکا و دوستداران امریکایی را در گردنه سخت واکسن های امریکایی و انگلیسی گرفت وتوطئه های جدید انان را در نطفه خفه کرده است.

الهی نیا گفت: ویروس جدید انگلیسی با پنهان کاری این کشور و بعد از گذشته سه ماه اعلام شد که قدرت مرگ و میر آن به طبع بدتر از بیماری اولیه کرونا است اگر این واکسن ها تاثیرگذار است چرا ابتدای امر این واکسن ها را بر روی مردم خودشان تزریق نمی کنند تا جلوی این همه مرگ و میر را بگیرند که می خواهند روی ملت ایران امتحان کنند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: ما براساس تجارب چهل ساله خود نه تنها به امریکایی ها و انگلیسی ها بلکه به هیچ کدام از کشورهای غربی اعتماد نداریم و هماهنگونه که مقام معظم رهبری فرمودند: "ورود واکسن های امریکایی و انگلیسی ممنوع است" و همه باید این مهم را با جان و دل بپذیرند.

وی گفت: ما به دانش و توان نیروهای جوان و متخصص خودمان در حوزه پزشکی کشورمان اعتماد داریم و امیدواریم فرایند تولیدواکسن تولید داخل با حمایت های همه جانبه هرچه سریعتر وارد چرخه تولید شود تا نیاز به کشورهای استعمارگر در این زمینه بر طرف شود.

انتهای پیام


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/179131.html