printlogo


شهادت سردار سلیمانی خنثی کننده جنگ شناختی دشمن در منطقه است+تصاویر

کد خبر: 178908تاریخ: 1399/10/18 09:04
شهادت سردار سلیمانی خنثی کننده جنگ شناختی دشمن در منطقه است+تصاویر
سومین یادواره مجازی سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و سید جانمحمد موسوی نسب با محوریت بررسی ابعاد شناختی و رسانه ای اولین سالگرد شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،یادواره سردار شهید حاج سید جانمحمد موسوی نسب از سرداران شهید شهرستان و استان کهگیلویه وبویراحمد با محوریت بررسی ابعاد شناختی و رسانه ای در اولین سالگرد شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی با اجرای برنامه های مختلف به همت معاونت فضای مجازی، فرهنگی اجتماعی، حفظ آثار شهدای ناحیه مقاومت بسیج لنده با همکاری نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی استان و همکاری خانواده شهید موسوی نسب برگزارشد.

 

در این یادواره ابتدای فرمانده سپاه ناحیه لنده با گرامیداشت یادو و خاطره شهدا و سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و حاج سید جانمحمد موسوی نسب گفت: اقدام خیلی خوبی به همت معاونت فضای مجازی در برگزاری یادواره های مجازی در راستای انتقال مفاهیم فرهنگ شهید و شهادت با همکاری سایر قسمت های سپاه ناحیه لنده در حال برگزاری است.

وی افزود:باتوجه به روند روبه رشد شبکه های ارتباطی و اینترنتی توجه به زیر ساخت های فرهنگی، معنویت، شهید و شهادت در حوزه فضای مجازی نیز باید ارتقا پیدا کند.

روح الله ویسی تصریح کرد:اجرای چنین برنامه های می تواند ضمن آگاهسازی نسل جوان با آموزه های ارزشی و دفاع مقدس باعث تعالی و نشر فرهنگ شهید و شهادت شود.

 

در ادامه نیز حجت الاسلام داودیان با گرامیداشت یاد و خاطره سرداران و شهدای مدافع حرم گفت: آنچه باعث تعالی و ترویج فرهنگ  ایثار و شهادت در جامعه شده است پایبندی به اعتقادات و باورهای است که نسل جوان ما تشنه آن هستند.

وی افزود: بررسی ابعاد شخصیتی سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی به عنوان یک الگوی بی بدیل می تواند باعث ماندگاری مکتب سراسر نور ایشان شود.

سخنران مراسم یادواره شهدای شهرستان لنده گفت: جنگ نرم یکی از مهمترین و کم هزینه ترین جنگ ها است که دشمن با استفاده از ابزار های مختلف به دنبال از بین بردن بنیه های اعتقادی، مذهبی، فرهنگی و تمدن اسلامی ما است.

وی تاکیدکرد: سردار حاج قاسم سلیمانی علاوه بر حضور نظامی و مشاوره ای خود در محور مقاومت در حوزه جنگ نرم و شناختی نیز معادلات دشمنان را برهم ریخت.

داودیان گفت: بررسی سیره و روش زندگی حاج قاسم سلیمانی و همه سرداران شهید ما می تواند نقش مهمی در تربیت نسلی جوان و انقلاب و همطراز با اندیشه های انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری را پرورش دهد.

در پایان این همایش نیز شهبازی از مداحان اهل بیت(ع) به ذکر مصیبت ائمه اطهار(ع) و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید موسوی نسب پرداخت.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/178908.html