printlogo


گلایه های اهالی یک روستای در بویراحمد و پاسخ های مدیر کل بنیاد مسکن

کد خبر: 178819تاریخ: 1399/10/16 16:11
گلایه های اهالی یک روستای در بویراحمد و پاسخ های مدیر کل بنیاد مسکن
اهالی روستای گردوه از توابع شهرستان بویراحمد خواستار رسیدگی به وضع جاده محل سکونت خود شدند، در همین رابطه مدیر کل بنیاد مسکن گفت: 8 برابر سهمیه اعتبار اولیه آسفالت در روستاهاانجام شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  صبح زاگرس اهالی روستای گردوه از توابع شهرستان بویراحمد خواستار رسیدگی به وضع جاده محل سکونت خود شدند، در همین رابطه این روستاییان خواستار ورود مسئولان مربوطه از جمله بنیاد مسکن شدند. 

 دهیار روستای گردوه  گفت: برای تکمیل یک جاده در روستا مکاتبات متعدد با مسئولان برای برطرف کردن آن  انجام شد.

 

وی در ادامه گفت: امروز ما منکر توسعه ،کار و فعالیت انقلاب و مسئولان در این روستا نیستیم و هرچه داریم امروز از برکات این انقلاب است، اما هنوز مشکلاتی داریم که برطرف کردن آنها نیازمند توجه و نگاه بیشتر است.

 

یکی دیگر از ساکنان این روستا گفت: دهیار روستا بارها پیگیر جاده این روستا شد اما توسط مسئولان پیگیری جهت حل مشکلات صورت نگرفت.

 

مدیر کل بنیاد مسکن در همین رابطه در گفتگو با صبح زاگرس گفت: در صورت تخصیص اعتبارات آسفالت این روستاها را بر اساس اولویت بندی پیگیری خواهیم کرد.

 

وی با بیان اینکه در سال جاری به دلیل نبود اعتبارات آسفالتی صورت نگرفته است، گفت: حدود 720 روستا داریم و بیش از 300 الی 400 مورد آسفالت نشده است، در این رابطه به تناسب اعتباراتی که در نظر گرفته شود کار خواهد شد.

 

وی با توضیح اینکه در سال 98 در کشور بابت قیر رایگان که برای آسفالت در نظر گرفته شد و رتبه اول را کسب کردیم، گفت: 8 برابر سهمیه اعتبار اولیه آسفالت در روستاها صورت گرفت.

 

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/178819.html