printlogo


توزیع 4500 بسته حمایتی  رزمایش کمکهای مومنانه سپاه عشایر

کد خبر: 158149تاریخ: 1399/2/29 13:08
فرمانده سپاه ناحیه عشایری خبر داد؛
توزیع 4500 بسته حمایتی رزمایش کمکهای مومنانه سپاه عشایر
فرمانده ناحیه عشایر سپاه فتح از توزیع 4500 بسته حمایتی در رزمایش کمک های مومنانه به عشایر استان خبر داد و گفت :سپاه با تمام توان از عشایر حمایت و با مطالبه گری در رفع مشکلات آنها تلاش می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  سرگرد پاسدار علی محمدی عشایر به مناسبت روز بسیج عشایر در حاشیه برنامه تجدید میثاق کارکنان این نهاد با آرمان های شهدا در گلزار شهدای شهر یاسوج به خبرنگار ما گفت : عشایر دراردیبهشت سال 58 با امام خمینی و  انقلاب اسلامی بیعت و اعلام وفاداری کردند و با وجود مشکلات اما روز به روز این بیعت گسترده تر می شود و وفاداری این جامعه به نظام و رهبری بیش از پیش است  .

 

وی گفت دیدار عشایر استان با مقام معظم رهبری در سال 1373 افتخاری بزرگ برای عشایر استان بود و در آن دیدار رهبری بیان فرمودند : در دوران های مختلف عشایر استان وفاداری خود را نشان دادند و در ادامه به رشادت عشایر و حق طلبی این جامعه در مبارزات مختلف اشاره داشتند.

 

فرمانده ناحیه عشایری سپاه فتح گفت :عشایرکهگیلویه و بویراحمد در عرصه های مختلف وفاداری و حمایت از انقلاب را نشان داده اند.

 

محمدی با اشاره به اینکه سپاه عشایر موظف به خدمات رسانی به عشایر است گفت : سپاه با تمام توان از عشایر حمایت و با مطالبه گری در رفع مشکلات آنها تلاش می کند.

 

وی از تولید قارچ دارویی گانودرما با حمایت سپاه عشایردراستان خبرداد و گفت : در سال گذشته در حوزه اشتغال و تولید بالغ بر 4 میلیارد ریال تسهیلات در اختیارعشایراستان قرار گرفته و در سال جهش تولید با رویکرد تولید در محصولات مختلف این کار ادامه دارد.

 

فرمانده ناحیه عشایری سپاه فتح در خصوص اقدامات این ناحیه در رزمایش کمک های مومنانه گفت : با هماهنگی با تعدادی از خیرین و ستاد سپاه فتح بیش از 4 هزار و 500 سبد غذایی بین جامعه عشایری توزیع شد.

 

محمدی گفت :از سرمایه های عشایر اسلحه است که ناحیه عشایری تلاش می کند در تهیه سلاح ، مجوز و فشنگ خدمات ارزشمندی را به این عزیزان داشته باشد.

 

وی در پایان به دیدار جامعه عشایری با نماینده ولی فقیه در استان ،فرمانده سپاه فتح و برخی از مسئولان استانی  به مناسبت روز بسیج عشایری اشاره کرد.

 

انتهای پیام /


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/158149.html