printlogo


تایید ابتلای رئیس بیمارستان دهدشت به بیماری کرونا

کد خبر: 156488تاریخ: 1399/1/25 08:15
تایید ابتلای رئیس بیمارستان دهدشت به بیماری کرونا
نتیجه آزمایش کرونای رئیس بیمارستان دهدشت و چند تن از پرستاران این بیمارستان به این بیماری مثبت اعلام شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با شیوع ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویر احمد و افزایش نگرانی ها برای مردم در روزهای ابتدایی هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین توصیه های بهداشتی جدی گرفته شد و فعالیت های مختلفی برای مبارزه با ویروس کرونا انجام شد.

 

در این بین و درخط مقدم مبارزه با کرونا ویروس کادر بهداشت و درمان بودند و همیشه در معرض خطر و ابتلا به این ویروس بودند.

برخی از پرستاران بیمارستان دهدشت به دلیل نگرانی برای افراد خانواده خود از رفتن به خانه هایشان خودداری کرده و تقاضا کرده تا در بیمارستان و یا در پانسیون های آن اقامت داشته باشند تا از خطر احتمالی این بیماری به خانواده هایشان جلوگیری کنند.

 

علاوه بر این کادر درمان و پرستاران دهدشت شبانه روز در حال خدمت رسانی به بیماران مختلف مخصوصا بیماران کرونایی هستند و همین امر احتمالا گرفتن ویروس را از بیماران کرونایی برای آن ها نسبت به مردم عادی بالا می برد.

 

با همه این ها در هفته گذشته رئیس شبکه بهداشت کهگیلویه از ابتلای 2 پرستار به بیماری کرونا خبر داد که نگرانی ها را در این زمینه از قبل بیشتر کرده است.

 

یک منبع آگاه در بیمارستان دهدشت در مورد شایعات اخیر در مورد ابتلای رئیس و پرستاران بیمارستان دهدشت گفت: آزمایش کرونای رئیس بیمارستان دهدشت و چند تن از پرستار دیگر این بیمارستان مثبت اعلام شده  و با وجود بازگشایی راه ها و رفع ممنوعیت بازگشایی کسب و کارها لزوم رعایت توصیه های بهداشتی برای عموم مردم بیش از پیش احساس می شود.

 

دکتر خادمی رئیس بیمارستان دهدشت ضمن تایید مثبت بودن تست کرونای خود گفت : در جریان رسیدگی و مراقبت از بیماران مبتلا شدم و الحمدالله پس از طی دوره درمان کوتاه سلامتی خود را به دست آورده و هم اکنون در محل کار مشغول خدمت هستیم.

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/156488.html