printlogo


نامه سرگشاده طلبه کهگیلویه و بویراحمدی خطاب به رئیس جمهور

کد خبر: 155361تاریخ: 1399/1/3 16:55
نامه سرگشاده طلبه کهگیلویه و بویراحمدی خطاب به رئیس جمهور
سرلشکر باقری قول دادند ۲۴ساعته جاده ها را خلوت کنند اما شما اعلام کردید هیچ قرنطینه ای نداریم و به صراحت جلوی اجرای این تصمیم ملی را گرفتید تا مردم هم مسافرت ها را شروع کردند و هم مغازه ها باز شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  علی امینی اطهر نماینده طلاب و فضلای بویراحمد، گچساران و سی سخت در حوزه علمیه قم نامه سرگشاده ای خطاب به رئیس جمهور درخصوص بیماری کرونا نوشته استکه متن آن در ادامه آمده است:

جناب آقای روحانی رئیس جمهور محترم

 شعار عزت، حکمت و مصلحت چه نسبتی با مدیریت پر از تناقض های گفتاری و رفتاری دارد؟

یکی از مهمترین شاخص های ارزیابی عملکرد یک مدیر منتخب از سوی مردم میزان پایبندی او به شعارهایی است که از آن طریق اعتماد عمومی را به خود جلب کرده و با رأی آنها یک جایگاه قانونی را تصاحب کرده است.

از جمله شعارهایی که از روز اول توسط شما مطرح شد شعار عزت، حکمت و مصلحت بود.

طبیعی است که مردم از کسی که با چنین شعاری سکان هدایت قوه مجریه را به دست گرفته است توقع چنین مدیریتی را داشته باشند اما سؤالی که از شما داریم این است که مجموعه ای از تناقضات گفتاری و رفتاری چه تناسبی با عزت، حکمت و مصلحت دارد؟!

برای مثال در نحوه‌ی مواجهه با کرونا از طرفی ادعا کردید شنبه همه چیز به روال عادی بر می‌گردد در حالی که وزیر محترم بهداشت هفته مورد اشاره شما را پیک ابتلا به کرونا دانست.

مقام معظم رهبری در روز درختکاری فرمودند: هر چیزی که به شیوع ویروس کرونا کمک نماید سیئه است لذا از  طرفی بر لزوم تبعیت از دیدگاه متخصصان و پزشکان تأکید می کنید و با همراهی عملی و مساعد علماء و مراجع دینی، تجمعات علمی فرهنگی را از جمله زیارت اماکن مقدسه، اعتکاف، نمازجمعه، کلاس های درس ،وغیره را تعطیل کردید ولی در عین حال مجوز مسافرت مردم برای حضور در تفرجگاه ها را با این کلام که همه مختارند و ما قرنطینه ای نداریم صادر می کنید!

سرلشکر باقری قول دادند ۲۴ساعته جاده ها را خلوت کنند این را همگی از تلویزیون دیدیم  و شنیدیم؛ اما هنوز شب تمام نشده شما جناب آقای روحانی اعلام کردید هیچ قرنطینه ای نداریم و به صراحت جلوی اجرای این تصمیم ملی را گرفتید تا مردم هم مسافرت ها را شروع کردند و هم مغازه ها باز شد.

 صدا وسیما و وزارت بهداشت ودرمان  هرچه برای پویش در خانه ماندن فرهنگ سازی می‌کنند با یک صحبت شما همه زحمات صدا وسیما و کادر بهداشت و درمان را بر باد میدهید.


با توجه به مفهوم آیه" فالمدبرات امرا " ؛ آیا وقت آن نرسیده است  که به جای  تصمیمات نسنجیده و برخوردهای غیر اصولی  با مسائل مهم جهت رعایت مصلحت جامعه، بخصوص حفظ جان مردم کمی حکیمانه عمل کنید و با بها دادن به نظرات کارشناسان أمور  اجازه ندهید بیش از این با عزت و سلامت ملت شریف ایران بازی شود؟

(والسلام علی من التبع الهدی)


انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/155361.html