printlogo


نماینده مجلس نباید با طایفه گرایی و پیمانکار پروری به مردم ظلم کند/مجلس فعلی بی خاصیت ترین مجلس بود که گره گشای مشکلات مردم نبود

کد خبر: 142839تاریخ: 1398/11/6 16:45
کاندیدای انتخابات مجلس در جمع اهالی دشت روم:
نماینده مجلس نباید با طایفه گرایی و پیمانکار پروری به مردم ظلم کند/مجلس فعلی بی خاصیت ترین مجلس بود که گره گشای مشکلات مردم نبود
منتظریان حفظ شئونات مرکز استان را مهم عنوان کرد و گفت : وکیل مردم موظف به حفظ و پیگیری حقوق مردم است و نباید با طایفه گرایی ، پیمانکار پروری ،اشتغال اقوام و کار های بی کیفیت به این مردم ظلم کند .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست هم اندیشی اهالی دشتروم با کاندیدای اصولگرایان بویراحمد و دنا  در حسینیه الزهرا یاسوج برگزار شد.

فاضلی مدیرکل سابق حج و زیارت استان، انتخابات را امانتی مهم عنوان کرد که باید به اهل ان سپرده شود و گفت : داشتن مجلسی در تراز انقلاب و پاسدار حقوق مردم و شهدا از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی  است.

وی در خصوص منتظریان گفت: این فرد امانت داری امتحان داده است که عدالت محوری ، صداقت ، مردم داری و پاکدستی از شاخصه های اوست.

فاضلی گفت: از مهمترین اولویت های انتخاب معرفی کاندیدای اصلح است و بعد از ان انتخاب نماینده تراز انقلاب اسلامی است.

 

در ادامه ولدیان نماینده اهالی دشتروم با بیان اینکه به قول اقبال خدا ان ملتی را سروری داد که تقدیرش به دست خویش نوشت گفت : حرف زیاد است در خصوص وضعیت حاکمیتی در خصوص نمایندگی مجلس ،اما دل سرد شدن مردم در این ۸ ساله نتیجه همه حرف ها می شود.


وی ابراز داشت: مردم باید به دنبال انتخاب نماینده ای اصلح برای پیشبرد همه شاخص ها در شهرستان باشند تا شاهد توسعه روز افزون باشیم.ولدیان ادامه داد: اهل دعوا نیستیم اما دشترومی ها فرزندان همان پدران جنگ تنگ تامرادی هستند و مرد و مردانه پشت برادرشان می ایستند.

وی با ابراز گلایه از ساختار اداری مرکز استان گفت : اینها نتیجه انتخاب بدون برنامه است که باید تحول و تغییر را در ان ایجاد کنیم.


آقا بزرگ ارجمندی یکی دیگر از نمایندگان اهالی دشتروم در این نشست با بیان خاطراتی از مقام معظم رهبری گفت :  دشتروم همیشه مرد خیز بوده و باید از بزرگ مردی همچون نادر منتظریان نماینده تراز انقلاب حمایت کنیم.

وی گفت : خدمت به مردم وظیفه همه است اما خادمی که به فکر همه مردم است نه این که اندیشه اش قوم و قبیله باشد.

 

در ادامه این نشست، نادر منتظریان با بیان اینکه افتخار می کنم که دشترومی هستم گفت :  حضرت زهرا عمری کوتاه اما با برکت داشت که باید با الگو برداری از این شهیده گام برداریم .

منتظریان شهید سلیمانی را سربازی مقاوم و بزرگ عنوان کرد که در مقابل تمام دشمنان قدرتمند اسلام ایستادگی کرد و همه مسلمانان از عمر با برکت او بهرمند شدند و بلا شک خون او اتحاد را در اسلام ایجاد کرد.

وی ترویج تفکر شهید سلیمانی را مهم ابراز داشت و تاکید کرد : شهید سلیمانی به مراتب از سردار سلیمانی برای دشمنان اسلام خطرناکتر است .

منتظریان امانت داری را مهم ارزیابی کرد و گفت : مبارزه با تبغیض و اجرای عدالت از اولویت های امانت داری در انتخابات است که باید به ان توجه شود.

وی گفت: اگر از عدالت صحبت می کنیم باید در همه امورات زندگی و اجتماعی به ان توجه کنیم و  اجرا شود .


منتظریان ادامه داد: توسعه باید همراه با عدالت باشد نه اینکه بخش ها و افرادی بهرمند از این مهم باشند و عده ای دیگر از ان بی بهره مند باشند.

وی خاطر نشان کرد: حکومت اسلامی کارامد ترین حکومت در تمام دنیا است و تمام ممالک اسلامی از کشور ما الگو برداری می کنند که امانت داری یکی از شاخصه های این کارامدی مر باشد.

منتظریان با بیان صحبت های امام که نباید انقلاب به دست نا اهلان بیفتد گفت : دشمن از ابتدای انقلاب با هر ترفندی بدنبال براندازی جمهوری اسلامی ایران بوده اما به لطف خداوند و رهبری امام خامنه ای در همه فتنه ها دشمن به عقب رانده شده است .

وی گفت : نگاه دشمن تغییر پیدا کرده است و مردم را هدف قرار داده است که شرایط کشور را تغییر داده است، ناکارامدی ها به معیشت مردم صدمه وارد کرده و خنثی بودن نمایندگان و سیاسی کاری ها باعث حرکت های فتنه انگیز  دشمن شده که باید با تغییر وضع موجود می توان در مقابل دشمن ایستادگی و انها را به عقب راند .

منتظریان فساد اداری را با تعبیر شکاف بزرگ ارزیابی کرد وگفت این فساد باعث بی اعتمادی مردم شده و باعث سوء استفاده دشمن شده است .

وی اصل حکومت اسلامی را کارامد عنوان کرد و تاکید کرد: بدنه کشور و مدیران دارای ضعف هایی هستند که با تغییر این مشکلات رفع می شود .

منتظریان فرصت انتخابات را سرنوشت ساز عنوان کرد و گفت : انتخابات فرصتی است برای تغییر اشتباه و ایجاد تحول با انتخاب نماینده ای اصلح ، امانت دار ، مورد اعتماد مردم ، حافظ عزت مردم و پاکدست .

 

 این کاندیدای انتخابات شهرستان های بویراحمد و دنا گفت: مردم باید به برنامه ها و امانتداران رای دهند تا اشتباهات گذشته را از بین ببرند و با فساد ، تبعیض و بی عدالتی ها با همراهی مردم مبارز کنند .

وی دولت را خروجی مجلس ارزیابی کرد و گفت: باید مدیرانی انتخاب شوند که از فرصت ها برای خودشان استفاده نکنند.

منتظریان صیانت از ارای مردم را ضروری عنوان کرد و گفت : مردم ساعت های پای صندوق رای می ایستند و با نگاه و بینش برنامه محور و تحول افرین انتخاب می کنند و حفظ رای انها باید اولویت باشد.

وی روشنگری در انتخاب اصلح را مهم توصیف کرد و با تاکید بر اینکه انتخابات سرنوشت ساز است گفت:  مجلس فعلی بی خاصیت ترین مجلس بود که گره گشای مشکلات مردم نبود، حفظ جایگاه ولایت ، پاسداری از خون شهدا ، توجه به وضعیت اقتصادی ، توسعه منطقه ای ، مبارزه با بیکاری و رونق تولید از خواسته های مردم می باشد که در این انتخابات باعث شده است ذائقه عمومی مردم به سمت نیروهای انقلابی برود.

منتظریان مجلس آینده را مجلسی پر چالش و مبارز با مافیای قدرت و ثروت ارزیابی کرد و گفت : مبارزه با فساد و توجه به وضعیت معیشتی مردم اولویت نیروهای انقلاب است .

منتظریان ابراز داشت : نظر سنجی های مختلف حکایت از خواست عمومی مردم کشور برای دست یابی به مجلس انقلابی است تا گره کشای مشکلات انها و مبارز با فساد ، ظلم و تبعیض باشد .

وی حفظ شئونات مرکز استان را مهم عنوان کرد و گفت : وکیل مردم موظف به حفظ و پیگیری حقوق مردم است و نباید با طایفه گرایی ، پیمانکار پروری ،اشتغال اقوام و  کار های بی کیفیت به این مردم ظلم کند .

 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/142839.html