printlogo


پیام عجیب کاندیدای مستقل انتخابات بویراحمد و دنا+تصویر

کد خبر: 141731تاریخ: 1398/10/10 08:14
پیام عجیب کاندیدای مستقل انتخابات بویراحمد و دنا+تصویر
یکی از کاندیداهای اصولگرایان بویراحمد و دنا که در روزهای اخیر نسبت به انتخاب گزینه نهایی این جریان انتقاد داشت در پیامی عجیب باز هم نسبت به این مساله موضع گیری کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کیان دهرابپور یکی از کاندیداهای اصولگرایان بویراحمد و دنا که در روزهای اخیر نسبت به انتخاب گزینه نهایی این جریان انتقاد داشت در پیامی عجیب باز هم نسبت به این مساله موضع گیری کرد.

 

دهرابپور در این پیام نوشت :

به نام خدا ؛ با توکل بر خداوند منان جهت آشکار کردن چهره تزویر به فعالیت های انتخاباتی ام ادامه خواهم داد.

 

وی همچنین در جای دیگری گفته بود حب و بغض در بعضی از تصمیم گیرندگان جریان اصولگرای بویراحمد و دنا حاکم است و این حب و بغضها نتیجه خوبی را از لحاظ انتخاباتی عاید این جریان نخواهد کرد.

دهرابپور در هفته های اخیر مواضعی گرفته است که نشان می دهد راه خود را از شورای اصولگرایان بویراحمد و دنا جدا کرده است و قصد حضور مجزا در صحنه انتخابات را دارد و به واسطه پایگاه رای قومی و همچنین به واسطه سوابق خود وارد کارزار اسفند ماه شود.

 

مواضع اخیر دهرابپور واکنش منفی کاربران شبکه های اجتماعی و برخی دیگر از طرفداران این جریان سیاسی را به دنبال داشته است و معتقدند این کار باعث انشقاق در جریان اصولگرایی و شکسته شدن آرای آن ها دارد این در حالی است که به نظر می رسد خود وی نظر دیگری دارد.

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/141731.html