printlogo


مطالبه گری جوانان انقلابی لنده از رئیس دادگستری در برخورد با پدیده خودروهای پلاک قرمز/رئیس دادگستری لنده: برخورد قاطع با مسئولانی که به قوانین بی توجهی می کنند+تصاویر

کد خبر: 138230تاریخ: 1398/7/15 19:45
در دیدار اعضای کانون هم اندیشان جوان با رئیس دادگستری لنده مطرح شد:
مطالبه گری جوانان انقلابی لنده از رئیس دادگستری در برخورد با پدیده خودروهای پلاک قرمز/رئیس دادگستری لنده: برخورد قاطع با مسئولانی که به قوانین بی توجهی می کنند+تصاویر
اعضای جوانان کانون هم اندیشان انقلاب اسلامی ضمن دیدار با رئیس دادگستری شهرستان لنده بر مطالبه گری جدی خود در برخورد قاطع با خودروهای پلاک قرمز در خارج از تایم اداری تاکید داشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، امروز اعضای جوانان کانون هم اندیشان جوان انقلاب اسلامی در شهرستان لنده در ادامه مطالبه گری های خود از مسئولان با حضور در دفتر رئیس دادگستری شهرستان لنده ضمن قدردانی از مواضع حکیمانه و قدرتمندانه دستگاه قضایی در برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی در جامعه از ریاست دادگستری شهرستان لنده نیز به واسطه اقدامات خوب صورت گرفته در این شهرستان قدردانی کردند.

 

در این دیدار اعضای این کانون با طرح مطالبه عمومی مردم در خصوص برخورد قاطع دستگاه قضایی با کم کاری مسئولان  و همچنین استفاده شخصی برخی از مدیران پروازی و شهرستانی از خودروهای پلاک قرمز در ساعات غیر اداری گلایه کرده و خواستار برخورد قاطع دستگاه قضایی با چنین پدیده ای در شهرستان شده اند.

 

در ابتدای این دیدار  مسول کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده قوه قضاییه را بازوی توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانسته اند و وظیفه و فلسفه وجودی قوه قضائیه را  اجرای عدالت و جلوگیری از تضییع حق و  حقوق بیت المال در کشور بیان کردند.

 

وی در ادامه  با تحسین انتخاب شایسته آیت الله رئیسی بعنوان رییس محترم قوه قضاییه  وی را بهشتی زمان خوانند و در ادامه مطالبات عمده مردم را به صورت تلویحی بیان کرد.

 

رسول غفاری تصریح کرد: هر روز شاهدیم خودرو های پلاک قرمز خارج از وقت اداری در شهر و خارج از شهر تردد می کند و مسولین از بیت المال استفاده شخصی می کنند برخورد قاطع با افرادی که از خودروهای دولتی در وقت غیر اداری استفاده می کنند دغدغه اصلی جوانان انقلابی است و از ریاست محترم دادگستری تقاضامندیم با قدرت بااین قضیه برخورد کنند.

 

وی در ادامه از ریاست محترم دادگستری شهرستان لنده خواستند تا در جهت کاهش آسیب های اجتماعی اقدامات عملی انجام گیرد وجوانان انقلابی آماده هر گونه همکاری دراین زمینه هستند.


در ادامه نیز  رئیس دادگستری شهرستان لنده، ضمن خوش آمد گویی به اعضای کانون هم اندیشی جوانان انقلابی این شهرستان به تشریح برخی موارد مهم در تکریم ارباب رجوع در دستگاه قضایی شهرستان لنده اشاره کرد وگفت: ایجاد حسن خلق و اخلاق خوب کارکنان یکی از مهمترین مواردی است که روزانه و در جلسات مختلف همواره به در برخورد با ارباب رجوع سفارش و مورد تاکید است.

 

وی افزود: در عرصه مطالبه گری شهروندان قرار است خیابان اصلی شهر را یکطرفه (ورودی)و خیابان سادات را(خروجی) و شهرداری محترم این مهم را در دستور کار قرار دهند.

 

عبدالله سعادتیان تصریح کرد:همچنین شهرداری می بایست پارک کوه پایه یا همان تپه نورشهداء را بازسازی کنند،درختان را هرس کنند،سکو بزنند و نیمکت برای استراحت مردم در نظر بگیرند.


وی اظهارکرد: در حوزه فضای مجازی برخورد با همه از هر طیف و قشری یکسان است چه علیه نظام باشد،چه توهین به مقدسات و چه شخصی و خانوادگی لذا در این بین متاسفانه بعضی آگاهانه به مقدسات توهین می کنند بعضی هم ناآگاهانه.

 

رئیس دادگستری شهرستان لنده افزود: هجمه های زیادی علیه رهبری اعمال می شود می طلبد متولین امر امام جمعه محترم، دستگاه های فرهنگی نسبت به  کارهای فرهنگی بیشتری در این راستا برگزار شود که تنها راه مقابله با چنین وضعیتی کار فرهنگی است.

 

وی تاکیدکرد: وظیفه همه ما اطاعت بی قید و شرط از رهبری معظم است و هرچند متولیان و دستگاه های زیر نظر رهبری نیز به درستی در حال خدمت به مردم هستند که نمونه بارز آن سپاه و خدمات ارزشمند آن به سیل زدگان، زلزله زدگان و حضور فعال در تمام عرصه ها و بحران ها است.

 

رئیس دادگستری تاکید کردند:به جز فرماندار،دادستان و ریاست دادگستری کسی حق استفاده از ماشین های پلاک قرمز را در وقت اداری و غیر اداری ندارد و قطعا با این مساله به شدت برخورد می شود.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/138230.html