printlogo


همدلی برای رفع بیکاری در قدمگاه رهبری با افتتاح منزل مسکونی مادر یک شهید+تصاویر

کد خبر: 135047تاریخ: 1398/5/19 19:22
وعده ای که محقق شد؛
همدلی برای رفع بیکاری در قدمگاه رهبری با افتتاح منزل مسکونی مادر یک شهید+تصاویر
یک باب منزل مسکونی که از سوی فرمانده سپاه فتح استان در روستای باغچه جلیل وعده داده شده بود توسط سازمان بسیج سازندگی استان در کمتر از یک ماه ساخته و تحویل خانواده شهید مسعود نوروزیان شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس طرح روستای بدون بیکار در منطقه باغچه جلیل و اسلام‌آباد که از این روستاها به عنوان قدمگاه مقام معظم رهبری یاد می‌کنند به عنوان پایلوت با همکاری سپاه فتح، کمیته امداد امام خمینی(ره)، صندوق کارآفرینی امید، بسیج سازندگی و برخی نهادها و موسسات دیگر در دست اجرا است.

منطقه باغچه جلیل و اسلام‌آباد در سال ۷۳ میزبان رهبر معظم انقلاب بوده و از این روستاها به عنوان قدمگاه مقام معظم رهبری یاد می‌کنند.

                   

روستاهای باغچه جلیل و اسلام آباد در مجموع دارای حدود ۵۰۰ نفر جمعیت از توابع بخش مرکزی شهرستان بویراحمد هستند که رهبر فرزانه انقلاب در سفر پربرکت خود به استان کهگیلویه و بویراحمد به این دو روستا رفت و به مقام شامخ ۶۰ شهید گلگون کفن این منطقه ادای احترام کرد. این روستاها با همدلی و اقدام های جهادی بسیج سازندگی و سایر سازمان های خدمت رسان که در این طرح مشارکت دارند طعم خدمات انقلاب اسلامی را بیش از گذشته می‌چشند.

کاروانی با حضور اعضای مؤسسه خیریه وفاق سبز علوی، استاندار و برخی معاونین و همچنین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد و معاونین و بسیج سازندگی، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور و برخی مدیران کل استانی و رؤسای نهادها با حضور در روستای باغچه جلیل و اسلام‌آباد طرح توانمندسازی روستای یاد شده را از نزدیک مورد بازدید و بررسی قرار دادند.

 

 در این سفر یک باب خانه که از سوی فرمانده سپاه فتح استان در سفر اول و در زمستان سال گذشته وعده داده شده افتتاح و تحویل خانواده شهید مسعود نوروزیان شد.

همچنین به همت بسیج سازندگی سپاه فتح و مؤسسه خیریه وفاق سبز علوی کلنگ مسجد امام خامنه‌ای در روستای اسلام‌آباد در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع به زمین زده شد و در مراسمی به چند نفر از زوج‌های جوان هدیایی اهدا شد.

 

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/135047.html