printlogo


منطق مقاومت عامل بازدارندگی تهدیدات دشمن است/عید قربان، روزی است که هوای نفس را باید قربانی کرد/جلوی توزیع شبه لباس های زننده و ناهنجار باید گرفته شود

کد خبر: 135028تاریخ: 1398/5/18 14:00
آنچه در خطبه های نماز جمعه استان مطرح شد:
منطق مقاومت عامل بازدارندگی تهدیدات دشمن است/عید قربان، روزی است که هوای نفس را باید قربانی کرد/جلوی توزیع شبه لباس های زننده و ناهنجار باید گرفته شود
ظهر امروز آیین نماز سیاسی عبادی و دشمن شکن جمعه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد این هفته با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز آیین نماز سیاسی عبادی و دشمن شکن جمعه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد این هفته با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار شد.

 
 لنده:
 
 
حجت لاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به مناسبت های پیش رو در این هفته گفت:رعایت تقوای الهی باعث گشایش رحمت در زندگی انسان خواهدشد.
 
وی افزود:مبارزه با چالش های فقهی و عقیدتی و دورشدن از اسلام حقیقی از مهمترین اسیب های دوران امامت امام محمدباقر(ع)بود که این امام با بصیریت افزایی و بیان صریح احادیث و راه اندازی جنبش علمی و دینی توانستند تفکرات انحرافی دشمنان را خنثی و دین را به اوج خود رسانید. 
 
امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد:رصد وشناسائی استعداد های جوانان و سیراب کردن انان از چشمه جوشان معرفتی ائمه اطهار انان را بهره مند کرد که هرکدام یک سفیر و دانشمند برای تعالی دین شدند.
 
وی افزود:امروز جمهوری اسلامی منادی دین اسلام در شرایطی است که توطئه های دشمنان روز به روز برعلیه اسلام است که به لطف الهی این رسالت با هدایت و رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی)در مسیر خود در حال حرکت است.
 
محمودی اصل تاکیدکرد:حمایت از جوانان به خصوص تیم والیبال کشور قابل تقدیر است که باید نسبت به جوانان در حوزه های مختلف به انان توجه کنیم و این اعتماد باعث پیشرفت خواهدشد.
 
خطیب جمعه لنده تاکیدکرد:رسالت اصلی پیشرفت کشور به دوش جوانان است که باید همه ما با همکاری با این نسل پویا نسبت به رفع موانع سده راه انان گام های اساسی برداشت. 
 
وی در ادامه گفت: در عرصه اقتصادی باید امیدواریم باشیم چرا که این شرایط در جهت بهبود است که نیازمند همراهی مسئولان است که گام های عملی را وزرات خانه ها در حال برداشتن هستند و نشانه های از بهبود وضعیت اقتصاد است که افق اقتصاد را روشن کرده است.
 
محمودی اصل با اشاره به مسائل مختلف جامعه گفت:شرایط اقتصادی نشان دهنده بی اثر بودن تحریم ها است به شرط اینکه مسئولان پذیریند که اقتصادما محتاج غرب نیست.که پالایشگاه ستاره خلیج فارس با تولید روزانه ۵۷هزارمیلیون لیتر تولید می کندمه شاهکار مهندسی قرارگاه سازندگی خاتم انبیا است.
 
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده خاطرنشان کرد:خودکفایی در تولید بنزین وصادرات ان گام مهمی در جهت پیشرفت کشور است.
 
وی گفت:روز عرفه، روز فرصت زیارت امام حسین(ع)در عرفه است که در این روز باید نیازهای اساسی خودمان را با ارتباط با خداوند در این روز تقویت کنیم.
 
محمودی اصل تاکیدکرد:عید قربان، عید قربانی کردن خواسته های نفس است که ضمن شرکت در این نماز قربانیان خود را نیز بین فقرا توزیع کنند.
 
 
**************************
 
یاسوج:
 

نماینده ولی فقیه در سپاه فتح به عنوان خطیب موقت جمعه در خطبه اول نماز جمعه شهر یاسوج ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: روزی امام سجاد (ع) خطاب به فرزند خود امام باقر بیان کرد که در بین جامعه بشری 5 گروه قابل مشورت و همراهی نیستند و باید از انها اجتناب کرد، امام باقر فرمود آنها چه کسانی هستند، که پدر بزرگوار ایشان فرمود: گروه اول از انسان های دروغگو بپرهیز که در زندگی قابل اعتماد نیست زیرا آنها واقعیت های درست  را غیر واقعی و موضوعات غیر واقعی را صحیح نشان میدهند، گروه دوم بایداز سخن گفتن با آدم های فاسق بپرهیز کسانی که در پنهان و آشکار غرق گناه میشوند و بندگی خدا برای آنها مهم نیست  به آنها فاسق گفته میشود و رفاقت و دوستی با او پایداری وجود ندارد.

 

حکمتی نیک افزود: گروه سوم با آدم های بخیل و خسیس پرهیز کن، زیرا چنین آدمی در بحرانی ترین شرایط تو را رها خواهد کرد، گروه چهارم از دوستی با آدم  های نادان پرهیز کن زیرا مشاور امین و خوبی نخواهد بود، گروه پنجم از رفاقت با کسانی که اهل صله رحم نیست اجتناب کن، زیرا  قطع صله رحم از گناهان کبیره است در این خصوص در آموزه های دینی از ما خواسته شده است که با انسان های اندیشمند رفت و  آمد  داشته باشیم. 

 

 وی در خطبه دوم نماز گفت: در ماه ذی الحجه قرار داریم که حجاج حج تمتع را  در مناسک حج به جای می آورند، باید اشاره کرد در زمان های گذشته که آب نبود حضرت ابراهیم آب برای حجاج جمع آوری میکرد و به حجاج میداد این روز را ، روز دهم این ماه یوم الاضحی نام گذاری میشود که حجاج بیت الله الحرام قربانی میکنند و در شرایط امروز و مشکلات اقتصادی میتوان به نیازمندان با قربانی کمک کرد، در روز هجدهم این ماه عید غدیر است که در اخرین حج پیامبر دست امام علی را به عنوان خلیفه و امام مسلمین معرفی کردند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه فتح افزود:  امروز شهادت امام باقر  است، کسی که معارف دین و دانشگاه اسلامی  و شکوفایی تفکر شیعه  و دین را از تلاش های اوست او یادگار و روایت کننده و محصول عاشورا است،  امام باقر (ع) در حدیثی  فرمود: اوج کمال انسان در چند چیز است معرفت و اگاهی و شناخت و صبر در دین انسان مومن باید داشته باشد و این شامل صبر بر  مشکلات و گرقتاری های زندگی هم  میشود.

 

 وی در ادامه خاطرنشان کرد:  یکی از زیباترین گل واژه های دین اندیشه ارزشمند مقاومت در برابر دشمن است، اگر کشوری در بخش های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسیو اقتصادی مورد هجوم دشمن قرار گرفت باید سه گزینه را  انتخاب کند یک تسلیم شود که در ادبیات اسلام جایگاه ندارد و مورد سرزنش دین است، گزینه دوم نرمش قهرمانانه مطرح است که باید از تاکیک و شیوه قهرمانانه استفاده کرد و حرکت امام حسن در تاریخ و در مقابل معاویه برای حفظ دین با نرمش قهرمانانه  مصلحت را در بستن معاهده میبیند، اما  گزینه مهم در مقابل دشمن، مقاومت در برابر دشمن است که از پشتوانه علمی و منطقی در دین برخور داراست است مانند روزی که امام حسین (ع) در مقابل دستگاه جور و  ظلم و ستم ایستاد و در طول تاریخ مقاومت و اندیشه ارزشمند او  باقی ماند.

 

حجت الاسلام حکمتی نیک گفت: مقاومت عمل به صحیح راه  که علت دشمنی آمریکا نیز همین است و در طراحی  نقشه ها علیه کشور حد توقفی ندارد و مقاومت به این است که نه به شما ظلم شود و  نه به کشوری دیگر  ظلم شود و هدف آن  بازدارندگی در مقابل تهدید های دشمن است، که موضوع مقاومت در بعد نظامیجواب مثبت داده است، زیرا   ناوهای آمریکایی در خلیج فارس در حال تردد است اما جرات رویارویی با ما و نیروهای سپاه پاسداران را ندارد.

 

وی اشاره کرد: در عرصه سیاسی در سطح جهان به استقلال سیاسی رسیده ایم زیرا گفتمان مقاومت را پیگیری کردیم، نمونه آن مواضع قدرتمند رهبر انقلاب در برابر نخست وزیر ژاپن آقای آبه برای انتقال پیام کشورمان به سران امریکا بود، موضوع بعد مشکلات اقتصادی است که در بیان رهبر انقلاب بن بستی وجود ندارد و ما نیازمند مدیریت انقلابی برای بهبود وضع اقتصادی هستیم.

 

**************************
 
 سوق:
 
 
امام جمعه شهر سوق ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت محمد باقرعلیه السلام گفت : این روز را به عاشقان امامت و ولایت تسلیت عرض می کنم. روز یکشنبه نیز روز عرفه  و دعا کردن در این روز از مهمترین اعمال به حساب می آید که مردم می توانند جهت جلا دادن روح خود مناجات در این مراسم معنوی شرکت کنند که از سوی ائمه اطهار نیز بسیار توصیه به خواندن دعای مخصوص در این روز کرده اند.
 
وی با اشاره به سالروز پیروزی حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه بود و سه عامل موجب پیروزی حزب الله بود که یکی از آن ها استفاده از توان و ظرفیت نظامی و جوانان غیور حزب الله بود.از دیگر عوامل وجود رهبری سیاسی، نظامی ، کارآمد و توانمند مثل سید حسن نصرالله ،و همچنین نظام ولایی و خدایی که بر تقوا استوار بود.
البته جنگ ۳۳ روزه پیامد های خوبی برای حزب الله داشت و آن هم اینکه حزب الله  به عنوان یک نیروی توانمند در منطقه شناخته شد. از دیگر دستاوردهای آن این بود که قدرت حزب الله  به جهانیان اینگونه معرفی شد  که تنها راه پیروزی مقاومت ونهراسیدن از دشمنان است.
 
وی افزود: این روز ها در منطقه تحولات یمن امیدوار کننده است. در این هفته حملات یمن به متجاوزان سعودی صورت گرفت و این حملات نشان از قدرت سامانه موشکی انصارالله یمن داشت و عبور این سامانه موشکی از سامانه های پدافندی سعودی ها نشان از قدرت انصارالله دارد. همچنین فاصله گرفت روز به روز امارات از جنگ اعتلاف سعودی با یمن ضعف سعودی ها را بیش از پیش نمایان کرد.
 
حجت الاسلام کیانی اصل با اشاره به اتفاقات اخیر و کشتار چندتن از شهروندان سیاه پوست آمریکایی گفت : در حالی که آمریکا از آزادی و دموکراسی و عدم نژادپرستی دم میزنند اما در عمل جان شهروندان سیاه پوست را به راحتی و‌بدون ادله محکمه پسند میگیرند. در آمریکا  شرایط به حدی رسیده که حدود ۶۰ درصد مردم و‌مخصوصا جوانان آمریکا برای حفظ جان خود اسلحه حمل می کند و این موضوع خود موجب دردسرهای فراوانی شده است.
 
امام جمعه شهر سوق با اشاره به بهره برداری سال گذشته از پالایشگاه خلیج فارس گفت: مرداد ماه سال گذشته بود که در اوج تحریم ها که قرار بر تحریم بنزین بود و باز هم  سپاه وارد صحنه شد و با بهره بررداری از پالایشگاه خلیج فارس نه تنها در تولید بنزین خود کفا بلکه توانستیم در صادرات آن نیز فعال شویم و این موضوع نشان داد هر گاه به جوانان مومن و حزب اللهی اعتماد کردیم موفق بودیم.
 
 
وی گفت : رهبر انقلاب در دیدار با نخبگان توصیه هایی داشتند و نخبگان نیز به خاطر کارشکنی ها برخی از مسئولین گلایه هایی داشتند که رهبر معظم انقلاب آنان  را به استقامت و تلاش و‌عدم ناامیدی توصیه کردند چرا که ناامیدی سمی است که مانع پیشرفت می شود و‌جوانان باید مسیر های پیشرفت را ادامه دهند و‌در این راه خسته نشوند.
 
رهبر انقلاب در دیدار ائمه جمعه نیز فرمودند که شرکت های دانش بنیان قبل از تحریم ها  مسیولین  را جهت اعتماد به آن ها التماس میکردند اما با شدت گرفتن تحریم ها همین مسیولین در جستجوی این جوانان هستند و این میتواند امید بخش باشد و با  و با اعتماد به جوانان مطمئنا پیشرفت های چشمگیری حاصل خواهد شد.
 
 
**************************
 
دهدشت:
 

امام جمعه دهدشت با بیان اینکه فرهنگ پشت میز نشینی باید به کار فنی تغییر پیدا کند، گفت: زیرساخت‌های آموزش فنی و حرفه‌ای در شهرستان مهیا است.

 
حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی امروز در خطبه‌های نماز جمعه دهدشت اظهار داشت: فرهنگ کار در شهرستان باید از پشت‌میز نشینی تغییر کند.

 

امام جمعه دهدشت با اشاره به ظرفیت‌های فنی و حرفه‌ای گفت: زیر ساخت‌های خوبی در این حوزه فراهم است اما متأسفانه مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

 

حسینی افزود: جوانان باید به سمت آموزش مهارت در مراکز فنی و حرفه‌ای سوق داده شوند تا بعد از مهارت‌آموزی در بازار کار مشغول شوند.

 

وی با بیان اینکه بسیاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی بعد از فارغ التحصیلی مدرک به دست و بیکار می‌شوند تصریح کرد: باید فرزندان با به سمت رشته‌های فنی ترغیب کنیم.

 

حسینی گفت: استان ما در گذشته عشایری بود و مردم همه مایحتاج خود را به دست خود تولید می‌کردند فرهنگ خوبی بود مردم متکی به دولت نبودند امروز اما این فرهنگ کم‌رنگ شده است.

 

امام جمعه دهدشت با بیان اینکه در برابر مشکلات باید صبر کرد گفت: ملت ایران سالهاست در برابر توطئه‌های دشمنان صبر دارد و این شکیبایی منجر به عزت، عظمت و شکوه این ملت و نظام و سرافکندگی دشمنان شده است.

**************************
 
چرام:

امام جمعه چرام گفت: چرا به آرایشگاه‌های زنان با تصاویر نامناسب در شهر دهدشت مجوز می‌دهند؟ چرا مردم و نهادهای انقلابی، پیگیر تهاجم فرهنگی در شهرشان نیستند؟.

 

حجت‌الاسلام سید نورالله افشار ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه یکی از ابزارهای دشمن برای تسلط بر ممالک اسلامی قبح زدایی از عفت و حیا در بین زنان و مردان است، اظهار کرد: همان کاری را که در اندلس کردند و موفق شدند، دشمنان اسلام و انقلاب در این چهل سال در جنگ نظامی و محاصر اقتصادی شکست خوردند و حال به دنبال استحاله نرم و حیا زدایی از جامعه هستند.

 

امام جمعه چرام ابراز کرد: در بحث پوشش بانوان در بعض شهرها وضعیت مناسب یک زن مسلمان نیست، وقتی تذکر میدهی یکی از علت های اصلی را نبود مانتو و لباس مناسب در  مغازه ها ذکر می‌کنند.

 

وی افزود: اینها دختران و خواهران ما هستند معتقد به نقش دین در جامعه هستند، امور صنفی و اتحادیه پوشاک در شهرستان کهگیلویه و چرام در این زمینه چه اقدام پیشگیرانه ای در مغازه ها کرده اند؟ اثر اقدام نهادهای نظارتی بر بازار که حقوق از بیت المال مسلمین ارتزاق می‌کنند، مثل امور صنفی، اماکن نیروی انتظامی ،اتحادیه های مربوطه در بحث لباس های هنجار شکن چیست؟ مانتوهای شیشه‌ای از کجا آمدند؟.

 

وی گفت: چرا سازمان های مربوطه، جلوی توزیع این شبه لباس های زننده و ناهنجار را نمی گیرند؟ چرا اجازه می‌دهند در ویترین مغازها به نمایش گذاشته شوند؟چرا به آرایشگاه‌های زنان با تصاویر نامناسب در شهر دهدشت مجوز می‌دهند.؟ چرا  مردم و نهادهای انقلابی، پیگیر تهاجم فرهنگی در شهرشان نیستند؟.

 

حجت الاسلام افشار در بخش بعدی از سخنان خود با اشاره به وضعیت قطعی برق تصریح کرد: این وضعیت باعث خسارت به لوازم برقی مردم شده است، ما هم مراتب ناراحتی مردم را به مسؤولان مربوطه رسانده‌ایم، بخشی را باید شرکت  توزیع  و اداره برق تدبیری کنند، لامپ های بعضی بلوارها و خیابان های  شهر در ساعت اوج مصرف در شب‌ها، خاموش شود.

 

وی گفت: بخشی را ما باید رعایت کنیم  بخاطر اینکه تعرفه هزینه برق در شهرستان ارزان شده است.

 

افشار ادامه داد: مصرف بسیار بالا رفته است، در ساعات اوج مصرف مثل ساعت دوازده تا چهار عصر و شب از ساعت هشت تا یازده از لوازم پر مصرف برقی استفاده نکنیم، تقاضای از مسؤولان و مردم این است که با برنامه ریزی صحیح جلوی این وضعیت و آسیب به وسایل برقی منازل مردم گرفته شود.

 
**************************
 
قلعه ریسی:

امام جمعه قلعه رئیسی گفت: استاندار کهگیلویه و بویراحمد به کار مدیران کم کار و حاشیه‌ساز پایان دهد.

 

حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه قلعه‌رئیسی با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: شروع زندگی با تولد، شروع زندگی برزخ با مرگ، شروع حیات قیامتی با برانگیخته شدن قبرها بر اساس آیات قرآن نقطه شروع قیامت سربرداشتن از قبرهاست.

امام جمعه قلعه رئیسی به دیدار جوانان و ورزشکاران با رهبر معظم انقلاب اشاره و در ادامه به عرضه بنزین صادراتی از پالایشگاه ستاره خلیج فارس اشاره و عنوان کرد: فروش بنزین برای اولین بار توسط قرارگاه خاتم الانبیا سپاه در شرایط تحریم و بدون هیچ گونه اتکایی به کشورهای خارجی یک حرکت بزرگ بود که در 40 سالگی انقلاب سپاه پاسداران در اوج تحریم ها یک شاهکار مهندسی و صنعتی را رقم زد که این موفیت ها ناشی از روحیه انقلابی حاکم بر قرارگاه خاتم النبیاست و در هر جای کشور روحیه انقلابی حاکم بر کشور شد مشکلات برطرف شد.

وی به تحریم ظریف اشاره و خاطرنشان کرد: تحریم ظریف در درجه نخست نمایانگر استیصال و درماندگی واشنگتن در برابر قدرت دیپلماسی ایران است و دنیا قدرت دیپلماسی ایران واقف شده است و قدرتی که سیاست‌های آمریکا را با شکست مواجه کرده است و تحریم، فشار حداکثری و تهدید سه ابزار دولت ترامپ برای مقابله با ایران است که با خروج آمریکا از برجام در دستور کاخ ساکنان کاخ سفید قرار گرفته است و اقدامات هوشمندانه جمهوری اسلامی ایران اقدامات دولت ترامپ را خنثی کرده است و تحریم ظریف بار دیگر ثابت کرد نباید وعده های برجامی و مذاکره با غرب ها خوشبین بود.

صلواتی ادامه داد: برجام یک نکبت بود در برجام شروط رهبری رعایت نشده و خط قرمزها رعایت نشد پس توافق نظام نبود بلکه تنها یک درس عبرت شد.

امام جمعه قلعه رئیسی به حادثه هفته گذشته تگزاس اشاره و خاطرنشان کرد: در ایالت های تگزاس با حمله به مردم حمام خون به راه انداخته و 29 نفر را کشتند و 42 نفر را زخمی کردند و آمریکا سرزمین جنایت است و امروز به ازای هر نفر یک اسلحه در آمریکا یافت می شود و خشونت در مدارس، خشونت پلیس و قتل زنان توسط شوهران از دیگر جنایت های مرگ بار در آمریکاست و ترامپ در افزایش خشونت نقش اساسی دارد.

وی به شهادت امام محمد باقر(ع) اشاره و با تسلیت این روز به حرکت امام حسین(ع) به سوی عراق اشاره و یادآور شد: هدف قیام امام حسین(ع) احیای دین و ارزش‌های مبتنی بر اجرای اصلی محوری به عنوان امر به معروف و نهی از منکر است و یک قیام برای ارزش های اسلامی و برای معرفت و برای ایمان و عزت و برای نجات مردم بود.

صلواتی به روز عرفه و عید سعید قربان اشاره و تاکید کرد: روز عرفه روز پاک شدن از گناهان است و روز معرفت افزایی است و روز همنوایی با امام حسین(ع) است و همچنین ایام عید قربان است که تلاش کنیم در این روزها هم در حد توان قربانی و در مراسمات برگزاری در این ایام همکاری کنیم.

خطیب جمعه قلعه رئیسی به سالگرد پیروزی مقاومت حزب الله لبنان اشاره و به عوامل پیروزی جنگ 33 روزه اشاره کرد و گفت: تجلی حزب‌الله به عنوان یک نیروی تاثیرگذار در منطقه، ایجاد قدرت بازدارندگی در مقابل اسرائیل، افزایش قدرت و توان نظامی با تجربه این جنگ و شکل گیری محور مقاومت در منطقه با الگو پذیری از حزب الله از مهمترین دست آوردهای جنگ 33 روزه بود.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور به لزوم تعامل مثبت با دولت و دیگر مجموعه ها تاکید نمودند اضافه کرد: چون نماز جمعه محل اجتماع مردم جهت انجام یک فریضه الهی است و محصول آن  برکات ارزشی و معنوی و الهی و تجلی عزت و عظمت مسلمانان و نماد وحدت و انسجام است اگر تعامل سازنده نباشد مردم ناامید می شوند شکاف ها و اختلاف ها بیشتر می شود دو قطبی ها در جامعه افزایش پیدا می کند.

صلواتی یادآور شد: مسئولان و استاندار بدانند تریبون نماز جمعه دولت یاور و استاندار یاور و مدیرکل یاور و فرماندار یاور و بخشدار یاور است مادامی که مواضع انقلابی و در مسیر امامین انقلاب و آرمانهای امام  و شهیدان باشند و بنده بارها از مدیران کل دعوت کردم گفتم تریبون نماز جمعه در اختیار شماست  بیائید خدمات دولت و نظام را برای مردم  بیان کنید اما استقبال نشد و نیامدند.

امام جمعه قلعه رئیسی با تذکری عمومی خطاب به مسئولان ارشد استانی بیان کرد: مسئولیت دادن به افرادی که شناخت درستی از حوزه کاری ندارند تخصص لازم را ندارند یا با آداب و رسوم منطقه ای آشنا نیستند از مشکلات و گرفتاریهای مردم غافلند و از ظرفیت های منطقه اطلاع ندارند و روحیه تراز با مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی را ندارند با مردم و ارباب رجوع برخورد مناسبی ندارند از درد و رنج مردم بی اطلاع هستند در بین مردم نیستند پروازی هستند به دنبال اهداف سیاسی و اولویتشان منافع افرادی است که وام دارشان هستند و به دنبال رضایت  اربابان سیاسی خودشان هستند تبعیض گونه عمل می کنند و به دنبال حاشیه سازی و مطرح کردن خودشان هستند این نوع افراد و این نوع مدیریت ها باعث از بین رفتن تعامل می شوند انتظار مردم این است که استاندار به مدیریت چنین افرادی در استان  پایان دهد.

امام جمعه قلعه رئیسی با بیان اینکه مدیر خوب فرماندار کهگیلویه است که می گوید فرماندار نظام جمهوری اسلامی هستم و درب فرمانداری به روی همه باز است و در انتخابات به دنبال حق و عدالت و حق الناس هستم و اعلام می کند از ظرفیت نماینده و ائمه جمعه در جهت خدمت به مردم استفاده می کنم این نوع مدیریت عامل وحدت و موفقیت  می شود.

وی در پایان گفت: مدیری که می گوید به دیدار امام جمعه نمی روم چون برایم حاشیه درست می شود آمدم تا جواب مواضع گذشته بر علیه فلان تفکر را بدهم برای جنگ و دعوا آمده این مدیر خود عامل مشکلات و گرفتاری مردم است او نمی تواند به مردم خدمت کند از دل این نوع مدیریت ناکارآمدی و نارضایتی عمومی و اختلاف و دودستگی متولد می شود و دود آن به چشم مردم  می رود.

 
انتهای پیام/

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/135028.html