printlogo


شمشیرزنی کلانتری برای خاموش کردن رسانه ها در سطح استان/استانداری در بایکوت خبری صبح زاگرس

کد خبر: 134475تاریخ: 1398/5/10 08:18
شمشیرزنی کلانتری برای خاموش کردن رسانه ها در سطح استان/استانداری در بایکوت خبری صبح زاگرس
شیوه کانالیزه کردن انتشار اخبار مرتبط با استانداری مورد قبول هیئت تحریریه صبح زاگرس نخواهد بود چرا که این طور به نظر می رسد یک نگاه خاص سلبی به این مساله وجود دارد و مخاطبین نیز این شیوه اطلاع رسانی اخبار را قبول ندارند و نوعی بی احترامی به آن ها محسوب می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تکریم خبرنگار و قلم او یکی از مواردی است که باید توسط مسئولان محترم شمرده شده و از طرف دیگر تاب و تحمل انتقادات رسانه ها را داشته باشند.

 

گاهی برخوردهای خارج از شأنی توسط مدیران با خبرنگاران انجام می شود که نه در شان یک مدیر و نه در شان یک خبرنگار است مسئولی که  پاسخگوی رسانه نباشد در حقیقت پاسخگوی مردم نبوده مدیری  که به رسانه بی احترامی کند در حقیقت مردم را نادیده گرفته است.

 

یکی از موضوعاتی که این روزها مورد انتقاد برخی رسانه ها قرار گرفته است عدم اطلاع رسانی جلسات مهم در استانداری کهگیلویه و بویراحمد است؛ موضوعی که علی رغم تحرکات خوبی که از سوی استانداری وجود دارد اما عدم دعوت از خبرنگاران برخی رسانه ها که اتفاقا از مخاطبین زیادتری نسبت به سایر رسانه ها برخوردارند، در هفته های اخیر بیش از پیش شده است.

 

از زمان ورود استاندار جدید به کهگیلویه و بویراحمد این رویه آغاز شده است و مشخص نیست آیا رویه کاری حسین کلانتری به این شکل است یا کسانی هستند که با ارائه مشورت به وی، استاندار را به انجام این کار مجبور کرده اند.

 

لذا شیوه کانالیزه کردن انتشار اخبار مرتبط با استانداری مورد قبول هیئت تحریریه صبح زاگرس نخواهد بود چرا که این طور به نظر می رسد یک نگاه خاص سلبی به این مساله وجود دارد و مخاطبین نیز این شیوه اطلاع رسانی اخبار را قبول ندارند چرا که این روش در گذشته جواب نداده و مردم انتظار دارند از خروجی جلسات آگاهی پیدا کنند اما این روش نوعی بی احترامی به مخاطبین محسوب می شود.

 

بنابراین صبح زاگرس به علت ایجاد جو خفقان رسانه ای توسط اساندار(ی) کهگیلویه و بویراحمد از پوشش برنامه های آن تا اطلاع ثانوی خودداری می کند و منتظر رسیدگی استاندار محترم به این مساله است.

 

تا زمانی که شخص استاندار به موضوع ورود نکنند و با مسئله به طور واقعی و مسلم برخورد جدی نکنند هرگز حاضر نیستیم در هیچ کدام از جلسات استانداری حضور پیدا کنیم. بی شک مردم فهیم استان خوب می دانند که بیش از این کاسه صبرمان جای ندارد و تا کنون عشق به آنها مانع از انتشار این بیانیه شده است.

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/134475.html