printlogo


تصاویر/زخم های کاری بر جاده آبشار یاسوج

کد خبر: 134081تاریخ: 1398/5/5 10:02
گزارش میدانی؛
تصاویر/زخم های کاری بر جاده آبشار یاسوج
وجود زیر ساخت های مناسب از جمله جاده دسترسی از اهمیت زیادی برخوردار است در همین خصوص مشاهده شده، که کنده کاری ها در ابتدای جاده آبشار یاسوج سبب مشکلاتی برای مسافران و گردشگران شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ آبشار یاسوج با فضای سبز و مفرح خود ظرفیت های زیادی را برای استفاده مسافران در فصل های مختلف سال به وجود آورده است، در همین ارتباط در فصل تابستان می توان گفت بیشترین گردشگر از نقاط مختلف کشور به شهر یاسوج جهت تفریح و گذراندن اوقات شاد به این منطقه گردشگری مسافرت می کنند.

 

باید اشاره کرد برای حضور در این منطقه وجود زیر ساخت های مناسب از جمله جاده دسترسی از اهمیت زیادی برخوردار است در همین خصوص مشاهده شده، که کنده کاری ها در ابتدای جاده آبشار سبب مشکلاتی برای مسافران و گردشگران شده است.

 

در همین ارتباط باید گفت توجیهی وجود ندارد در پرتردد ترین مسیر گردشگری شهر یاسوج و در یک زمان نامناسب اقدام به تخریب جاده برای هر نوع هدفی صورت گیرد زیرا باعث ایجاد ترافیک، استهلاک خودروها، به وجود آمدن آلودگی ها و تاثیر بر تخریب فضای طبیعی آبشار یاسوج به وجود آمده است.

 

این موضوع تنها در ایجاد مشکلات ذکر شده خلاصه نمیشود، بلکه از زمان کنده کاری در این مسیر وقت زیادی گذشته و این تخریب بدون کمترین تغییری در ساخت و سازها به قوت خود باقی مانده است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
 
 
 
 
 
<