printlogo


اجازه نمی دهیم دانشگاه آزاد حیاط خلوت جریانات سیاسی شود

کد خبر: 133681تاریخ: 1398/4/30 13:39
دانشجویان دانشگاه آزاد:
اجازه نمی دهیم دانشگاه آزاد حیاط خلوت جریانات سیاسی شود
اکنون که دانشگاه آزاد اسلامی به تازگی و بعد از سال ها حیاط خلوت بودن برای جریان سیاسی خاص به دست افرادی دلسوز و امانت دار نسبت به علم و پژوهش و ارزش های انقلاب اداره می شود، عده ای در صدد حاشیه سازی برای این نهاد علمی و فرهنگی هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج در خصوص خبرسازی برای تغییر ریاست دانشگاه آزاد بیانیه ای را منتشر کرد که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
متاسفانه  روزهای اخیر جریان خبرسازی و شایعه پراکنی حول دانشگاه ازاد اسلامی به راه افتاده که لازم است شورای راهبری بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد نکاتی را حول این موضوع روشن نماید که به شرح زیر می باشند:

 


1.نخست آنکه برخی رسانه های استان به اعتماد عمومی نسبت به خود پایبند نبوده و کمافی السابق اقدام به انتشار اخبار کذب و بدون سند نمودند و نشان دادند که قابل اعتماد نبوده و تطمیع پذیرند.

امید است این رسانه ها که اصول اخلاقی خبر رسانی را در شایعه سازی  زیر پا گذاشتند و به زعم خود برای دانشگاه آزاد استان اقدام به مدیر تراشی نمودند، ضمن تکذیب اخبار منتشره از مردم فهیم استان و بخصوص دانشجویان این دانشگاه عذرخواهی کنند.


2. اکنون که دانشگاه آزاد اسلامی به تازگی و بعد از سال ها حیاط خلوت بودن برای جریان سیاسی خاص به دست افرادی دلسوز و امانت دار نسبت به علم و پژوهش و ارزش های انقلاب اداره می شود، عده ای در صدد حاشیه سازی برای این نهاد علمی و فرهنگی هستند.

اینان به شایعه پراکنی بسنده نکرده و حتی اقدام به تخریب ریاست محترم و خدوم فعلی  دانشگاه آزاد واحد استانی نموده اند،که در راستای مخالفان رویکرد جدید دانشگاه و منافع برخی افراد و جریانات خواهد بود.

 


3.شورای بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد مترصد پشت پرده های این جریانات سودجو بوده و اطلاع دقیقی از نحوه عملکرد دوسه طیف تخریبی به طور هم زمان ،هماهنگ شده و بعضا ناهماهنگ دارد، که هرکدام درصدد هستند تا این دانشگاه را به عرصه گروهی و جناحی و تبدیل نمایند لذا اخطار می کنیم که در صورت ادامه این روند، روی حقیقی این افراد را برای همگان نشان خواهیم داد.

 


4.شورای بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد اسلامی ا