printlogo


حکایت نامه های "جعفری" درباره  بافت فرسوده گچساران؟/ وقتم را برای شوآف های رسانه ای هدر ندادم/ دوران این رجز خوانی ها به سر آمده است

کد خبر: 133554تاریخ: 1398/4/28 12:07
داغ های مجازی؛
حکایت نامه های "جعفری" درباره بافت فرسوده گچساران؟/ وقتم را برای شوآف های رسانه ای هدر ندادم/ دوران این رجز خوانی ها به سر آمده است
نماینده اسبق گچساران و باشت:حالا بعضی ها دوست دارند بکوبند بر دهان دیگران و کارهای گذشته را نادیده بگیرند و در پروژه هایی که ما بنا نهادیم بیایند و ما را به هر نحوی تخریب کنند و دوران این رجز خوانی ها به سر آمده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،علی‌مراد جعفری؛نماینده اسبق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با انتشار مطلبی با موضوع پیگیری برخی پروژه های عمرانی بویژه بافت فرسوده گچساران و مکاتبه با رئیس جمهور وقت نوشته است:

چند نامه در خصوص بافت فرسوده گچساران؛واقعیت این است با تخریب ها آشنا بودم و این مستندات من گواهی می دهد ایده ها و پروژه هایی که بصورت کارشناسی آغاز کردم به دور از شعار ها و فریب دادن مردم بوده است .

وی ادامه داد:هرچند دوستان تلاش کردند کتاب های مرا جمع آوری کنند بلکه بتوانند من را تضعیف کنند هیچوقت بدنبال خودنمایی و کوبیدن بر دهان این و آن نبودم وقت خود را برای شوآف های رسانه ای هدر ندادم و از نظر وجدان در برابر خدا و مردم خیالم راحت است.

 جعفری افزود:وقتی می بینم مدت زمان اندک من با سال های چند برابری دیگران مقایسه می شود باز هم خوشحال هستم که وقت خود و مردم را هدر نداده ام اگرچه قرار است فعالیت های من نادیده گرفته شود اما تنها امید من خدای قادر و متعال بوده و خواهد بود.

نماینده اسبق گچساران و باشت ادامه داد:دوستان بخوبی می دانند مراحلی که باید طی بشود تا یک پروژه شهری به سرانجام برسد و آنگاه که کار در مسیر و چرخه اصلی خود قرار گیرد از ابتدا تا انتهایش مشخص است حالا بعضی ها دوست دارند بکوبند بر دهان دیگران و کارهای گذشته را نادیده بگیرند و در پروژه هایی که ما بنا نهادیم بیایند و ما را به هر نحوی تخریب کنند و دوران این رجز خوانی ها به سر آمده است. اگرچه خیلی بهتر و دقیق تر کارها می توانست به پیش برود.