printlogo


سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران مشخص شد+تصاویر

کد خبر: 133552تاریخ: 1398/4/28 11:12
سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران مشخص شد+تصاویر
مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از انتخاب "یوسف نادریان" به عنوان سرمربی تیم فوتبال نفت و گازاین شهرستان در فصل ۹۸-۹۹ خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از انتخاب "یوسف نادریان" به عنوان سرمربی تیم فوتبال نفت و گازاین شهرستان در فصل ۹۸-۹۹ خبر داد.

 

سید حمیدرضا حسینی،مدیرعامل باشگاه فوتبال نفت و گاز گچساران در این خصوص گفت: با بررسی گزینه های مختلف و با توجه به شرایط منطقه ای و مالی موجود در باشگاه "یوسف نادریان"به عنوان سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان انتخاب شده است.

 

وی تصریح کرد: در شرایط فعلی با انتخاب این سرمربی رسما تمرینات تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران از روز شنبه آغاز خواهد شد.

حسینی با بیان اینکه برنامه باشگاه استفاده از توان بازیکنان بومی منطقه خواهد بود ،افزود: در صورتی که کادر فنی نتواند بازیکنان مدنظر خود را از میان گزینه های بومی تامین کند از بازیکنان تقویتی استفاده خواهد شد.

مدیرعامل تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران در ادامه اظهار کرد: در انتخاب کادر فنی دست سرمربی را باز گذاشته ایم اما اولویت ما استفاده از مربیان بومی خواهد بود.

یوسف نادریان سرمربی جدید تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران متولد 1346 دارای مدرک مربیگری A آسیا و مربیگری را از سال 1378 آغاز کرده است.

وی سابقه صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور در سال 92 با تیم نفت و گاز گچساران را در کارنامه خود دارد و در سال 94 با این تیم هم تا مسابقه پلی آف لیگ دسته دوم رسید.

هرچند یوسف نادریان هدایت تیم فوتبال نفت و گاز گچساران را در نیم فصل سال گذشته این رقابت ها برعهده داشت که نفتی ها با اختلاف ناچیزی از صعود به لیگ دسته اول بازماندند.

 

انتهای پیام/