printlogo


اعدام مرد پلید در تهران /سیروس پسران نوجوان را به طلافروشی اش می کشاند ! + جزییات

کد خبر: 133210تاریخ: 1398/4/23 14:01
اعدام مرد پلید در تهران /سیروس پسران نوجوان را به طلافروشی اش می کشاند ! + جزییات
مرد طلافروش که چند پسر نوجوان را قربانی نیت شوم خود کرده بود با حکم قضات به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  مرد طلافروش که چند پسر نوجوان را قربانی نیت شوم خود کرده بود با حکم قضات به دار مجازات آویخته شد.

رسیدگی به این پرونده سیاه اوایل آذر سال 96 و همزمان با ارسال یک پاکت مهر و موم شده به اداره آگاهی در دستور کار پلیس قرار گرفت. روی پاکت نوشته شده بود فوری و مهم. زمانی که مأموران پاکت را باز کردند چند حلقه سی‌دی و تعدادی مدارک داخل آن پیدا کردند. سی‌دی‌ها حاوی تصاویر آزار و اذیت چند پسر نوجوان از سوی مردی میانسال بود و محلی که جنایات سیاه در آن رخ داده بود شبیه یک انباری و محل نگهداری وسایل بود.

 

 

 

از آنجا که مشخصات و مدارک هویتی متهم داخل پاکت برای پلیس ارسال شده بود بلافاصله مأموران وارد عمل شده و پس از هماهنگی‌های قضایی تحقیقات در این خصوص ادامه یافت.

دستگیری مرد طلافروش

 

در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد عامل فیلم‌های سیاه مردی به‌نام سیروس است. سیروس مرد طلافروشی بود که در یکی از مناطق شمال تهران زندگی می‌کرد و صاحب دو فرزند بود.

 

مرد طلافروش ابتدا منکر جنایات سیاه خود بود، اما زمانی که با فیلم‌ها مواجه شد لب به اعتراف گشود و گفت: من بیمار هستم، وقتی سوار اتوبوس می‌شدم با پسرهایی که نوجوان بودند طرح دوستی می‌ریختم. به آنها می‌گفتم که طلاساز و طلافروش هستم و وضع مالی خوبی دارم. به آنها می‌گفتم که از طریق این کار خیلی راحت می‌توانند پولدار شوند و من به‌ دنبال شاگردی برای کارگاه طلاسازی‌ام هستم. آنها هم که در سودای پولدار شدن بودند به دام من می‌افتادند. به بهانه نشان دادن کارگاهم، آنها را به خانه‌ام می‌بردم و در انبار خانه مورد آزار و اذیت قرار می‌دادم.

متهم 45 ساله ادامه داد: برای اینکه آنها از من شکایت نکنند تهدیدشان می‌کردم که اگر حرفی به کسی بزنند فیلم‌هایی را که از این ماجرا گرفته‌ام در فضای