printlogo


یک روز تلخ دیگر برای کهگیلویه و بویراحمد با 10 کشته و زخمی

کد خبر: 133162تاریخ: 1398/4/23 08:06
یک روز تلخ دیگر برای کهگیلویه و بویراحمد با 10 کشته و زخمی
پنج نفر بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه کامیونت "ایسوزو" در جاده سمیرم به یاسوج، جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  پنج نفر بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه کامیونت "ایسوزو" در جاده سمیرم به یاسوج، جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

 

این حادثه روز گذشته در کیلومتر شش محور سمیرم به یاسوج رخ داد که در آن یک مرد، ۲ زن و ۲ کودک جان باختند که چهار نفر از آنها در صحنه حادثه و یک نفر حین اعزام به بیمارستان درگذشتند.

 

 ۲ زن و یک مرد از سرنشینان کامیونت ایسوزو دچار مصدومیت و برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان سیدالشهداء سمیرم منتقل شدند.


گفتنی است با توجه به شنیده ها قربانیان حادثه طلبه ای جوان بنام احمدفرخان و همسر و دو فرزندکودک و خواهر همسرش بودند.

 


 

مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از فوت زن و شوهر به علت سقوط در چاله برف در گردنه بیژن در سی سخت خبر داد.

 

نوراله قنبری با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۹ و ۳۵ دقیقه بعد از ظهر شنبه ۲۲ تیرماه ۹۸ به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ یاسوج گزارش شد افزود: متاسفانه جان هر دو نفر (زن و شوهر)به علت سقوط در چاله برف و سرمای شدید و هیپوترمی از دست رفت.

 

مسئول روابط عمومی اورژانس استان با بیان اینکه به محض اعلام این خبر به مرکز ارتباطات یاسوج بلافاصله دو امبولانس از شهرستان سی سخت و جاده ای دشت بازار به محل حادثه اعزام شد ادامه داد: هر دو  در مسیر راه گردنه بیژن به آمبولانس های اورژانس تحویل داده شد.
 
 
قنبری با اشاره به اینکه  جاهایی از گردنه بیژن پوشیده از برف تا سه متر است افزود: هر دو به علت سرمای شدید در چاله برف و ریزش برف برروی انها دچار ایست قلبی شده بودند .
 
 
مسئول روابط عمومی اورژانس افزود: اطلاعات کسب شده حاکی از این است که بیشتر از نیم ساعت طول کشیده این زن و شوهر در زیر برف  توسط محیط بانان بیرون کشیده شوند و زمان تحویل به آمبولانس توسط تکنسین‌های اورژانس احیای قلبی شدند ولی متاسفانه به علت سردی دما بدن و افت شدید  دمای بدن(27 ) قبل از تحویل دادن به تکنسین ها ی اورژانس جان خود را از دست داده بودند.
 
 
وی با بیان اینکه هردو به درمانگاه سی سخت انتقال داده شدند افزود: بنابر اطلاعات کسب شده فوتی ها یک روحانی با همسرش بوده که جهت تفریح در آنجا رفته بودند  که در زمان  حادثه توسط چند نفر از محیط بانان  زیست دنا در چاله برف بیرون کشیده در مسیر تحویل اورژانس داده اند.
 
 
گفتنی است (زن و شوهر ) اهل منطقه کریک هستند.
 

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/133162.html