printlogo


وعده های چندین ساله مسئولان ومشکلات ارتباط تلفن همراه در روستای قیام/گلایه مردم از بی مسئولیتی مخابرات

کد خبر: 131958تاریخ: 1398/4/4 12:31
مهمترین مطالبه مردمی از مسئولان:
وعده های چندین ساله مسئولان ومشکلات ارتباط تلفن همراه در روستای قیام/گلایه مردم از بی مسئولیتی مخابرات
امروزه بحث زیرساخت‌های ارتباطی از جمله تلفن و اینترنت در روستاهای شهرستان لنده آنگونه که باید، توسعه نیافته است و همین مسئله سبب بروز مشکلات زیادی برای مردم شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروزه و در دنیای که به عصر ارتباطات لقب یافته است توجه به ارتباطات و تکنولوژی یک اصل جدایی ناپذیر و تاثیرگذاری در زندگی مردم است که گرایش مردم به استفاده از اینترنت و احساس نیاز به این فناوری رو به افزایش است.

 

در سال‌های اخیر تلاش‌های بسیاری در سطح کشور در زمینه توسعه شبکه‌های مخابراتی صورت گرفته است و چندین اپراتور بزرگ تلفن همراه نیز در کشور مشغول به فعالیت هستند که دامنه گسترش آنها از کلان‌شهرها تا روستاهای دورافتاده کشیده شده است که هدف عمده همه این اپراتورها ارائه خدمات متنوع به مشترکان این اپراتورها است.

 

رقابت اپراتورهای فعال در این زمینه باعث شده است تا شاهد ارائه امکاناتی بسیار خوبی و آنتن دهی مطلوب در اکثر نقاط کشور باشیم ولی هنوز هم نقاطی هستند که در این زمینه مشکلاتی دارند.

 

این در حالی است که عصر جدید را عصر تکنولوژی و ارتباطات می نامند ولی مشکل آنتن دهی موبایل و عدم دسترسی به اینترنت یک مشکل اساسی است که روستاهای شهرستان لنده دائما با ان دست و پنجه نرم می کنند.

 

امیر حسین نعمتی دهیار روستای قیام از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری با اظهار گلایه مندی از مسئولان گفت: در شرایطی که عصر کنونی را عصر ارتباطات می نامیم هنوز هستند روستاهای که از حداقل امکانات زندگی بی بهره اند و نیاز به تلفن همراه یکی از همین حداقل ها است.

 

وی افزود:مشکل ما در مورد نبود آنتن شبکه همراه و مشکلات آن تنها به عدم برقراری تماس ساده ختم نمی شود، بلکه این امر باعث دردسرهایی مانند نرسیدن خدمات پزشکی و رفاهی که از طریق ارتباطات شبکه ای صورت می گیرند نیز وجود دارد که بارها از طریق مسئولان مربوطه پیگیری ولی به هیچ جای ختم نشده است.

 

دهیار روستای قیام با گلایه مندی از مسئولان گفت: بارها مشکلات ارتباطی و اینترنت روستا در جلسات مکرر و با دعوت مسئولان به روستا مطرح و وعده های برای رفع این معضل داده شده است ولی هنوز که هنوز است پس از گذشت سه سال هیچ اتفاقی در حوزه رفع مشکلات صورت نپذیرفت.

 

وی تاکیدکرد: انتظار داریم مسئولان ارشد شهرستان لنده با ضروری خواندن بحث ارتباطات به خصوص رفع معضل اینترنت روستا از مسئولان مخابرات استان پاسخی منطقی در جهت رفع مشکلات روستا بخواهند که واقعا میزان نارضایتی مردم از مخابرات در بالاترین سطح ممکن است.

 

گفتنی است روستای قیام با داشتن بیش از یک هزارنفر سکنه بزرگترین روستای بخش مرکزی شهرستان لنده است.

 

انتهای پیام


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/131958.html