printlogo


سفر رئیس دانشگاه به دنا و تعیین تکلیف دو بیمارستان شهرستان/انتصاب جدید یزدان پناه در امور عمرانی دانشگاه

کد خبر: 131199تاریخ: 1398/3/24 10:44
چه خبر از دانشگاه علوم پزشکی؛
سفر رئیس دانشگاه به دنا و تعیین تکلیف دو بیمارستان شهرستان/انتصاب جدید یزدان پناه در امور عمرانی دانشگاه
رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی از بیمارستان های سی سخت و پاتاوه بازدید کرد و همچنین در حکمی سرپرست مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس قطار خدمت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سفرهای شهرستانی، این بار به ایستگاه شهرستان توریستی دنا رسید تا از نزدیک مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان بررسی و تدبیر لازم اندیشیده شود.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با هدف بررسی و شناسایی مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان، انجام سفرهای شهرستانی را در دستور کار قرار داده تا از نزدیک مشکلات را ببیند و برای آن ها چاره اندیشی کند.

 

پرویز یزدان پناه با اشاره به موقعیت ویژه و خاص شهرستان دنا از دو نگاه گردشگرپذیر بودن و عبور شاهراه ارتباطی و کریدور شمال به جنوب(یاسوج-اصفهان) از این شهرستان گفت: با توجه به وضعیت استراتژیک این شهرستان باید به بهترین شکل ممکن و در یک سطح مطلوب خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شود.

 

وی خواستار برطرف کردن مشکلات سد راه ارائه خدمات شد و افزود: ارائه خدمات اورژانسی به صورت کامل و بدون کمبود با دسترسی آسان مردم به امکانات ضروری است و در این زمنیه هیچ گونه کم کاری پذیرفتنی نیست.

 

یزدان پناه با اشاره به اینکه یکی از مهمترین خواسته مردم شهرستان دنا از گذشته تاکنون احداث بیمارستان بوده است، ادامه داد: تعیین تکلیف دو بیمارستان سی سخت و پاتاوه به جد در دستور کار بوده و در آینده‌ای نزدیک تعیین تکلیف شده و به مناقصه می‌روند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه هنوز برخی مجوزهای لازم برای احداث بیمارستان پاتاوه اخذ نشده است، ادامه داد: برای تعیین تکلیف این دو پروژه در کمترین زمان ممکن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.

 

وی با اشاره به اینکه تراز مالی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا منفی است، خاطرنشان کرد: امیدوارم با جلوگیری از هزینه‌های غیر ضرور و ریخت‌ و پاش‌ها و همچنین صرفه جویی در بخش‌های مختلف این وضعیت بهبود یابد.

 

یزدان پناه به روز شدن پرداختی پزشکان، پرستاران و کارکنان را جزو اولویت‌های خود عنوان کرد و افزود: بهره‌وری و ارائه آموزش‌های لازم برای پرسنل در برنامه‌های مسئولان دانشگاه در حوزه‌های مختلف قرار بگیرد.

 

گفتنی است ابراهیم نعیمی معاون بهداشتی، دکتر فرزاد وفایی قائم مقام و مشاور عالی رئیس دانشگاه و دکتر وحید توانا مدیر نظارت دانشگاه در این سفر یک روزه دکتر پرویز یزدانپناه را همراهی می‌کردند.

 

 

*********************************************

سرپرست مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه علوم پزشکی منصوب شد

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی در حکمی سرپرست مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه علوم پزشکی را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر محمد غلام نژاد در حکمی مهندس سیروس محمودزادگان را به سمت سرپرست مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه منصوب کرد.

پیش از محمودزادگان محسن رفیعی عهده دار این مسئولیت بوده است.

 

 

انتهای پیام/


 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/131199.html