printlogo


اقدام تبلیغاتی بهرامی؟ الگویی برای شهردار یاسوج!

کد خبر: 130909تاریخ: 1398/3/19 17:22
اقدام تبلیغاتی بهرامی؟ الگویی برای شهردار یاسوج!
یک تصویر دونفره اگر بخواهد توجه به این افراد را نشان دهد به احتمال زیاد این سوال مطرح می شود که دوران خدمت و تصدی صندلی ریاست شهرداری به چه اندازه به حقوق و مزایا، و به طور کلی مطالبات این قشر توجه شده است در غیر این صورت عکس یادگاری دردی از آنها را دوا نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ در جامعه اقشار مختلفی وجود داشته که کمتر به نقش و جایگاه آنها  توجه می شود، این افراد کارگران  یا همان پاکبانان تلاشگران شهرداری بوده، که شبانه روز و در شیفت های مختلف اقدام به پاکسازی سطح شهر از زباله ها و آلودگی ها می کنند.

 

در یک شهر اگر پاکبان ها به وظایف خود عمل نکنند، بسیاری از آسیب ها و حتی بیماری ها ممکن است  گسترش پیدا کند، بنابراین آنها با کمترین مزایا بیشترین تلاش را جهت حفظ سلامت و کمک به نظافت شهرها از خود نشان می دهند.

 

به تازگی عکس در فضای مجازی منتشر شده که شهردار اسبق یاسوج را در کنار یکی از کارگران این سازمان در یک قاب نشان میدهد، در خصوص این پست فقط باید گفت مسوولان در هر دوره باید به فکر مطالبات این قشر ضعیف باشند.

 

در شهر یاسوج که یک منطقه گردشگری و از طرفی دارای جاذبه های طبیعی فراوان است، تلاش  آنها بیشتر بوده تا  نظافت این شهر حفظ شود.

 

 

در همین خصوص مسوولان شهری در راس همه آنها شهردار یاسوج، با بررسی مطالبات و خواسته های آنها باید در جهت رفع آنها تلاش کنند، یکی از این موارد حقوق و مزایای آنها  است که اگر مطالبات معوقه ای دارند باید پرداخت شود.

 

در همین ارتباط در چند روز گذشته  یک عکس در فضای اینستاگرام منتشر شد که شهردار اسبق یاسوج  را در کنار یکی از پاکبانان این سازمان در یک قاب نشان می دهد، در این مورد ذهن بسیاری از افراد به سمت اقدامات تبلیغاتی و انتخاباتی سمت و سو داده می شود، زیرا  یک تصویر دونفره اگر بخواهد  توجه به این افراد را نشان دهد به احتمال زیاد  این سوال مطرح می شود که دوران خدمت و تصدی صندلی ریاست شهرداری به چه اندازه به حقوق و مزایا، و به طور کلی مطالبات این قشر توجه شده است در غیر این صورت عکس یادگاری دردی از آنها را دوا نخواهد کرد.

---
 

در همین خصوص باید گفت اگر بر فرض  قرار دادن یک پست در فضای مجازی جنبه تبلیغاتی نیز نداشته باشد یک پیام مثبت را نشان می دهد و می توان وسیله توجه بیشتر به این قشر را به افراد و مسوولان جامعه منتقل کند، که در این ارتباط شهردار فعلی یاسوج آقای مقدم باید از خود سوال کند به چه اندازه در راستای مطالبات پاکبانان شهر یاسوج گام برداشته است، زیرا  درآینده  و بعد از واگذاری  صندلی ریاست و گرفتن عکس یادگاری و پست های اینستاگرامی درد پاکبانان را دوا نخواهد کرد.

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/130909.html