printlogo


داوطلبان  بهارستان مراقب موج سورای معاندان قبل  و بعد از انتخابات باشید

کد خبر: 120743تاریخ: 1398/3/16 15:53
یادداشت:
داوطلبان بهارستان مراقب موج سورای معاندان قبل و بعد از انتخابات باشید
در مدت زمان باقی مانده به انتخابات سال آینده، کنش ها و عملکرد کاندیداهای بهارستان بدون شک مورد رصد فرصت طلبان و معاندان بیگانه بوده تا با کوچک ترین عملکرد اشتباه، از آب گل آلود ماهی گرفته و به کشور و ساختارهای آن آسیب وارد کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از بویرخبر؛ در مدت زمان باقی مانده به انتخابات سال آینده، کنش ها و عملکرد کاندیداهای بهارستان بدون شک مورد رصد فرصت طلبان و معاندان بیگانه بوده تا با کوچک ترین عملکرد اشتباه، از آب گل آلود ماهی گرفته و به کشور و ساختارهای آن آسیب وارد کنند.

 

در شرایط حاضر یکی از مقوله های که اکثریت جامعه معتقد به تلاش برای حل آن هستند حل مشکلات اقتصادی بوده، از طرفی به بیان بسیاری از صاحب نظران و سیاسیون جامعه دغدغه امروز کشور موضوعات اقتصادی بوده، که دشمن توان و وقت خود را صرف این مقوله کرده و  این موضوع کشور را در یک جنگ اقتصادی نابرابر با دشمنان مواجه کرده است.

 

در این رابطه وقتی بیگانگان نقطه حساس کشور را موضوعات اقتصادی می داند، برای لطمه و آسیب وارد کردن به کشور از این ابزار استفاده می کند و از طریق های مختلف نظیر تهدید، تحریم، و استفاده از ابزار های سیاسی و فریبنده نظیر مذاکره در صدد به زانو درآوردن  ایران اسلامی است.

 

دامنه برنامه های دشمن تنها در مقوله های اقتصادی خلاصه نشده، بلکه آنها سعی می کنند در شرایط مختلف برنامه های خود را برای لطمه به کشور پیاده سازی کنند، در همین خصوص تجربه نشان داده انتخابات همیشه مورد توجه آنها بوده است.

 

باید اضافه کرد کسانی که در  عرصه انتخابات و در طول دوران مختلف انقلاب تا اکنون، به قانون و  ساختار های قانونی انتخابات تمکین نکرده اند دشمن بر روی آنها  متمرکز بوده و کشور از عملکرد چنین افرادی در بزنگاه ها لطمه خورده است.

 

در همین ارتباط انتخابات مجلس شورای اسلامی را در سال آینده  در پیش رو خواهیم داشت، بنابراین مواضع و عملکرد های کاندیداها باید متناسب با قانون بوده، و از هرگونه عملکردی که فرصت و بهانه دست بیگانگان دهد پرهیز کنند، و باید بدانند عرصه قدرت، فرصت خدمت به مردم است و به اندازه ای  آگاهی مردم و رسانه ها رشد داشته است که کمتر کسی خواهد توانست  این جایگاه را فرصت کسب ثروت، قدرت، یا رانت بداند.

 

در پایان باید گفت بیگانگان مشکلات اقتصادی، و انتخابات پیش رو را به عنوان ابزاری جهت آسیب به کشور مد نظر دارند، یعنی از یک طرف با  وارد آوردن فشار های اقتصادی و تحریم ها و از طرف دیگر مقوله های انتخابات مردم را نسبت به انقلاب و نظام بدبین و ناراضی کنند،  بنابراین نقش کاندیداهای مجلس در جلوگیری از هر گونه تنش و آسیبی  در  قبل و بعد از عرصه انتخابات از طریق دعوت به آرامش طرفداران و قانون گرایی لازم و ضروری به نظر می رسد.

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/120743.html