printlogo


وعده های تحقق نیافته مسئولان مخابرات کهگیلویه وبویراحمد/مردم چشم انتظار برخورد قاطع دادستانی با ادارات کم کار در شهرستان ها+تصاویر

کد خبر: 118268تاریخ: 1398/2/11 08:40
در مشکلات ارتباطی شهرک سرآسیاب لنده :
وعده های تحقق نیافته مسئولان مخابرات کهگیلویه وبویراحمد/مردم چشم انتظار برخورد قاطع دادستانی با ادارات کم کار در شهرستان ها+تصاویر
سال های سال است که مردم شهرک سرآسیاب در فاصله کمتر یک کیلومتری شهرلنده از نبود شبکه تلفن همراه رنج می برند و متاسفانه در این سال ها تنها پیامی که از مسئولان دریافت کرده مشتی وعده های تحقق نیافته بیشتر نبوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده،شهرک سرآسیاب لنده از جمله شهرک های الحاقی اداره بنیاد مسکن شهرستان به بدنه شهری است که نه شهرداری می تواند به آنان خدمات رسانی درستی داشته باشد و نه بنیاد مسکن حاضر است در این شهرک خدمات ارائه کند و سالیان سال است که به سرعت روند مهاجرت در آن رشد داشته است به طوری که این شهرک امروز به بیش از 350خانوار با بیش ا دو هزار نفر رسیده است و هنوز نیز زیرساخت های اولیه شهر را ندارند و مردم از وعده های توخالی مسئولان در این سال ها به شدت گلایه مند هستند.

 

 

چندین سال است که ساکنین این شهرک به طور مداوم از طریق بخشداری ، فرمانداری، شهرداری و سایر ادارات خدمات رسان پیگر حقوق اولیه خویش هستند و با پیگیری های مستمر صورت گرفته تنها ادارات آب، گاز و برق و شهرداری نیز بخشی از خدمات خود را به این شهرک ارائه دادند که سایر ادارات متاسفانه هیچ گونه همکاری که ندارند متاسفانه با وعده های تو خالی خود هیچ کاری در راستای وظایف ذاتی خویش انجام نداده و نخواهند داد.

 

 

متاسفانه مردم این شهرک سال ها است که از نعمت پوشش تلفن همراه بی نصیب هستند و شرکت مخابرات استان و شهرستان کهگیلویه و لنده در این سالها علی رغم مراجعات مکرر مردم و حتی چندین تجمع بزرگ مردمی در جلوی فرمانداری خواستار تحقق مطالبات خود از طریق قانونی و مراجع قضایی نیز شدند که باز هم راه به جای نبرده است.

 

مدیرکل مخابرات استان پس از چندین سال در نیمه های امسال در اولین سفر خود بعد از 5سال به لنده مهمترین وعده خود را رفع مشکلات ارتباطی شهرک سرآسیاب خواند و اظهارداشت که تا کمتر از شش ماه دیگر مشکلات این شهرک را بر طرف می کنیم که باز هم همانند سایر وعده های مسئولان این شرکت توخالی از آب درآمد و مردم این شهرک همچنان در بی تدبیری مسئولان این شرکت می سوزند.

 

در بازده زمانی که مردم در جلو فرمانداری شهرستان لنده به جهت تحقق مطالبات قانونی خویش تجمع کرده بودند شخصا فرماندار با حضور در جمع مردم ضمن تائید تمام مطالبات و درخواست های مردم از مردم عذرخواهی کرد و این در حالی است که ادارات خدمات رسانی که باید پاسخگو باشند و عذرخواهی کنند حتی در جمع مردم حاضر نشده بودند.

 

عذرخواهی فرماندار شهرستان لنده به جای مدیران ادارات خدمات رسان/ رفع سریع مشکل آب شهرک سرآسیاب+تصاویر

 

 

 

ابوالقاسم مهربان دهیار روستای سرآسیاب لنده در گفت وگو خبرنگار این پایگاه خبری، با اشاره به مشکلات تلفنی و اینترنتی این روستا  اظهار کرد: مشکلات عدیده‌ای مردم این روستا در حوزه مخابرات باعث نگرانی‌های جدی از عملکرد این شرکت شده است.

 

وی افزود: برای برقراری تماس باید از منزل خارج شده و آن‌قدر در کوچه جا به جا شویم تا نقطه‌ای با اندک آنتن دهی پیدا کنیم.

 

وی افزود: پیگیری‌های زیادی از طریق بخشداری و فرمانداری صورت گرفت که متأسفانه به دلیل عدم پاسخگویی شرکت مخابرات مشکلات ارتباطی همچنان پابرجاست.

 

 

دهیار روستای سرآسیاب لنده تصریح کرد: برخی مواقع برای برقراری تماس مجبور می‌شویم به بالای پشت بام منزل برویم و حتی  جوانان روستای برای استفاده از اینترنت، در نقطه‌ای که مقداری آنتن دهی آن بهتر است جمع می‌شوند.

 

متاسفانه عدم پوشش شبکه های تلفن همراه  و نبود خطوط تلفن ثابت در این شهرک باعث شده است تا بیماران به خصوص بیماران قلبی و عروقی را یک گام به مرگ نزدیکتر نمایند و این به خودی خود یک آسیب است که شرکت مخابرات استان به عنوان متولی این ارتباطات باید پاسخگو باشد.

 

 

 هرچند تلاش‌های زیادی در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی  زیرساخت‌های ارتباطی در این سال‌ها در سطح استان صورت گرفته است اما بیشتر روستاهای شهرستان لنده از این نعمت همواره محروم مانده و پس از مراجعه به مسئولان امر نیز آنان پاسخگوی مطالبات مردم نیستند که با توجه به مشکلات پی درپی صورت گرفته در این سال ها و عدم تحقق وعده های مسئولان مردم از دستگاه قضایی به خصوص دادستانی محترم استان عاجزانه تقاضای رسیدگی فوری به مسئله عدم پوشش شبکه تلفن همراه در خصوص شهرک سراسیاب را دارند.

 
گفتنی است در طول چند سال گذشته دها خبر در خصوص مشکلات ارتباطی شهرک سرآسیاب منتشر شده است بدون اینکه گره گشایی از کار آنان صورت گرفته باشد فلذا مردم انتظار دارند که مسئولان قدری به وعده های خود نیز عمل کنند تا این همه مشکلات بر روی هم افزوده نشود.
 
انتهای پیام/

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/118268.html