printlogo


برگزاری جشن فرهنگ و هنر و اختتامیه مسابقه عکاسی لنده مقصد گردشگری+تصاویر

کد خبر: 118141تاریخ: 1398/2/6 09:28
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنده صورت گرفت:
برگزاری جشن فرهنگ و هنر و اختتامیه مسابقه عکاسی لنده مقصد گردشگری+تصاویر
جشن فرهنگ و هنر شهرستان لنده به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اجرای برنامه های شاد ومتنوع با حضور هنرمندان و اقشار مختلف مردم برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده،جشن فرهنگ و هنر شهرستان لنده با حضور اقشار مختلف مردم به همت هنرمندان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اجرای برنامه های شاد ومتنوع همراه با موسیقی زنده و اجرای نمایش طنز در سالن خدیجه کبری این شهر برگزارشد.

 

 

در این جشن از برگزیده گان مسابقه عکس لنده مقصدگردشگری نیز به همت بنیاد علوی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز تجلیل شد.

 

 

در این جشن اسماعیل زارعی رویکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را تقویت پایه های فرهنگی براساس معیار های ایرانی و اسلامی با هدف ترویج فرهنگ اصیل ایلاتی به خصوص احیا سنت های قدیمی بیان کرد.

 

وی افزود: یکی از کارهای خوبی که در چند سال گذشته شاهد رشد آن هستیم افزایش گروه ها و انجمن های مختلف در حوزه های تخصصی است که تا کنون باعث جذب حداکثری جوانان و علاقه مندان به رشته های مختلف فرهنگی و هنری و موسیقی شده است.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: امروز همه ما در برابر وظایف و مسئولیت های که داریم مسئول هستیم و باید زمینه را برای رشد و بالندگی جوانان در عرصه های مختلف فراهم نماییم.

 

 

در ادامه نیز غریب ریاحی مسئول انجمن فیلم و عکس شهرستان لنده با حضور در پشت تریبون اظهارکرد: یکی از شاکله های اساسی در توسعه هرجامعه ای ایجاد بسترهای لازم برای ظهور استعدادهای نهفته در جامعه است.

 

وی افزود: انجمن فیلم و عکس شهرستان لنده با همکاری بنیاد علوی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توانسته است در راستای معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده با اجرای مسابقه عکاسی لنده مقصد گرشگری اقدام به شناسایی چهره های گمنامی نماید که امروز هرکدام یک سفیر برای معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان لنده است.

 

 

وی در پایان با معرفی 10 برگزیده این مسابقه با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی از آنان تقدیر کرد و نکته جالب تر اینجا است که دو نفر از برگزیده گان عروس و داماد بودند.

 

گفتنی است به همت باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین شهرستان لنده از دو نفر از خبرنگاران نیز در این جشن تجلیل شده است.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/118141.html