printlogo


جمع آوری زباله های پارک امید لنده در روز زمین پاک +تصاویر

کد خبر: 118043تاریخ: 1398/2/2 16:21
به مناسبت روز زمین پاک صورت گرفت:
جمع آوری زباله های پارک امید لنده در روز زمین پاک +تصاویر
پارک امید شهرلنده به مناسبت روز زمین پاک ونهادینه کردن فرهنگ حفظ محیط زیست با مشارکت مسئولین و کارکنان برخی از ادارات پاکسازی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، روز زمین پاک به عنوان فرصت و بهانه ای برای پاک زیستن و همدردی با طبیعت و دوری از روزمرگی و زندگی خسته کننده ماشینی جامعه امروز، نیازمند حضور مردم و سازمان های مردم نهادی است که دل درگرو سبز زیستن دارند.

 

 

امروز و به مناسبت روز زمین پاک و هفته سلامت با دعوت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده  روسای ادارات منابع طبیعی، سپاه، هلال احمر، شهرداری و کارکنان این ادارات با حضور دست جمعی در پارک امید زباله های این پارک را جمع آوری کردند.

 

 

در این حرکت ارزشمند مسئولان به همراه کارکنان ادارات اقدام به پاکسازی پارک امید و دره کنارگذر این پارک کردند و زباله های جمع اوری شده نیز توسط خودروی حمل زباله به جایگاه دفن زباله منتقل شده است.

 

22 آوریل مصادف با 2 اردیبهشت به عنوان روز زمین پاک نام گذاری شده و فرصتی برای فرهنگ سازی در حفاظت از محیط زیست به شمار می رود که این اقدام در روز زمین پاک و در اولین روز از هفته سلامت در شهرستان لنده اجرا شده است .

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/118043.html