printlogo


گلایه مردم از بحران مدیریت و تشکر از مدیریت جهادی/ فیلم دیده نشده از شادمانی وتشکر مردم عین  اهواز2 از نیروهای جهادی+تصاویر

کد خبر: 117855تاریخ: 1398/1/27 21:13
مجاهدتی از جنس تلاش:
گلایه مردم از بحران مدیریت و تشکر از مدیریت جهادی/ فیلم دیده نشده از شادمانی وتشکر مردم عین اهواز2 از نیروهای جهادی+تصاویر
سیل اخیر در استان های مخلف ایران، گروه های مردمی،بسیجی،سپاهی ،ارتشی و سایر نیروهای خود جوش و سازمانی را بر آن داشت تا با همکاری و همدلی و تلاش مضاعف به مردم سیل زده کشور کمک کنند. استان کهگیلویه و بویر احمد نیز در این امر مثل همیشه پیشتاز بوده و از همان روزهای اول سیل در خوزستان به این استان آمدند تا به مردم این استان کمک کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ سیل اخیر در استان های مخلف ایران، گروه های مردمی،بسیجی،سپاهی ،ارتشی و سایر نیروهای خود جوش و سازمانی را بر آن داشت تا با همکاری و همدلی و تلاش مضاعف به مردم سیل زده کشور کمک کنند.

استان کهگیلویه و بویر احمد نیز در این امر مثل همیشه پیشتاز بوده و از همان روزهای اول سیل در خوزستان به این استان آمدند تا به مردم این استان کمک کنند.

 

موکب شهدای کهگیلویه،موکب امام صادق (ع) یاسوج و موکب شهدای خیر آباد و  گروه های جهادی این موکب ها در شهر اهواز مستقر بوده و از روز های اول با طبخ وعده های غذا به مردم این استان امداد رسانی کردند.

 

گروه جهادی شهدای گمنام کهگیلویه نیز که در منطقه عین2 اهواز حضور داشت به امداد رسانی مردم شتافت و توانستند در روز ها و هفته اول وقوع سیل برخی از سیل بندهای این منطقه را به کمک مردم، نیروهای سپاهی و ارتشی و همچنین ماشین آلات شرکت ملی حفاری اهواز محکم و بعضا این سیل بند ها را از صفر بسازند.

 

نکته جالب در این منطقه این بود که مردم عرب زبان عین 2 اهواز پس از احداث و محکم کردن سیل بند های این منطقه به پایکوبی و شادمانی پرداختند و از نیروهای بسیج،سپاه و گروه های مردمی به شیوه محلی خود و به سبک یزله از آن ها تقدیر و تشکر کردند.

 

مردم سیل‌زده خوزستان  از تلاشها و امدادرسانی‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران، بسیج، نیروهای امدادی و کمک‌های مردمی تلاش کردند  و از مسئولان کشوری خواستند بیایند و شهری را که سیل نابود کرده نجات دهند.

 

در ادامه فیلم و تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/117855.html