printlogo


طولانی شدن پروژه پاتاوه -دهدشت شرم آور است؛وزیر راه قول تکمیل آن را داده است+تصویر

کد خبر: 117585تاریخ: 1398/1/21 09:08
عدل هاشمی پور:
طولانی شدن پروژه پاتاوه -دهدشت شرم آور است؛وزیر راه قول تکمیل آن را داده است+تصویر
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در شبکه های اجتماعی خود و در شورای مدیریت بحران استان که با حضور وزیر راه و شهرسازی تشکیل شد، گفت: طولانی شدن پروژه پاتاوه_ دهدشت شرم آور است چراکه وزرا و استانداران متعددی آن را تجربه کردند اما به سرانجام نرسید که امیدوارم پرونده این پروژه با حضور آقای اسلامی بسته شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده مردم کهگیلویه بزرگ گفت: طولانی شدن پروژه پاتاوه_ دهدشت شرم آور است چراکه وزرا و استانداران متعددی آن را تجربه کردند اما به سرانجام نرسید که امیدوارم پرونده این پروژه با حضور آقای اسلامی بسته شود.

 


سردار هاشمی پور ضمن تشکر از سپاه پاسداران، هلال احمر و همه کسانی که در سیل اخیر کنار مردم بودند و کار امداد و نجات مردم را انجام دادند گریزی به راههای ارتباطی مناطق چاروسا و دیشموک زد و اظهار کرد: گازرسانی به آن مناطق اقدام بزرگی بوده و امیدوارم با ملی شدن جاده و وصل شدن آن از طریق جاده دم عباس به پاتاوه_ دهدشت خدمت دیگری به این مردم انجام دهیم.

 

نایب رئیس کمیسیون انرژی ضمن تشکر از وزیر راه و شهرسازی گفت: در بازدیدى که به همراه مهندس اسلامی از محور دهدشت پاتاوه داشتیم، قول تکمیل این محور که از اهمیت بالایى برخوردار است را از آقاى وزیر گرفتیم 
 

طبق دستور وزیر، نهایتا تا نیمه دوم سال جاری پیشرفت فیزیکی این پروژه به جاى خوبى خواهد رسید و کار بهترى که انجام شد ورودی هاى شهر دهدشت بود که مقرر شد راهدارى و راه و شهرسازى کهگیلویه این کار را انجام دهند به گونه ای که کار زیرسازى و روشنایی توسط راهدارى و آسفالت آن نیز توسط اداره راه و شهرسازى انجام شود.
 


سردار هاشمی پور با قدردانی از زحمات ادارات راهداری و راه و شهرسازی افزود: امیدوارم که این برنامه ریزی در کمترین زمان ممکن صورت گیرد و مردم هرچه سریع تر شاهد آغاز عملیات اجرایی این مطالبه عمومی باشند.
 

---

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/117585.html