printlogo


انتقاد امام جمعه و شورای شهر سی سخت از عملکرد شرکت گاز شهرستان دنا/گلایه مندی از شهردار سی سخت به دلیل عدم آماده سازی نوروزی شهر+تصاویر

کد خبر: 116892تاریخ: 1397/12/28 14:25
در آخرین نشست شورای اداری شهرستان دنا مطرح شد؛
انتقاد امام جمعه و شورای شهر سی سخت از عملکرد شرکت گاز شهرستان دنا/گلایه مندی از شهردار سی سخت به دلیل عدم آماده سازی نوروزی شهر+تصاویر
آخرین نشست شورای اداری شهرستان دنا به عملکرد نامناسب شرکت گاز و نبود راهنمای گردشگر در ورودی شهر و عدم آزین بندی و آماده سازی شهر سی سخت در استقبال از میهمانان نوروزی عید اشاره داشت که انتقاد امام جمعه و شورای شهر را نیز به همراه داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ آخرین نشست شورای اداری شهرستان دنا در سال 97 با حضور مدیران ادارات و مسوولان در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

 

این نشست شورای اداری شهرستان دنا به عملکرد نامناسب شرکت گاز و نبود راهنمای گردشگر در ورودی شهر و عدم آزین بندی و آماده سازی شهر سی سخت در استقبال از میهمانان نوروزی عید اشاره داشت که انتقاد امام جمعه و شورای شهر را نیز به همراه داشت.
 

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان دنا گفت در این نشست گفت: در کشفیات مواد مخدر استان شهرستان دنا رتبه اول را به خود درسال ۱۳۹۷اختصاص داد وتوانست ۱تن و۳۵۰کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف ضبط کند.

 

 

رئیس صنعت و معدن وتجارت شهرستان دنا نیز در این نشست بیان کرد: کالاههایی ازجمله گوشت و مرغ منجمد به صورت تعاونی ومیوه شب عید و شکر از امروز در این شهرستان توزیع میشود.

 

 

شهامت باربدبا بیان اینکه نبود جا و مکان برای راه اندازی سوغات فروشان در شهر سی سخت یکی از مهمترین مشکلاتی است، گفت: این موضوع باعث گلایه مندی اصناف شده و از شهرداری سی سخت در خواست داریم تعین تکلیف این اصناف را انجام دهد.

 

 

وی افزود: ۱۱۲ شکایت از طریق تلفن ۱۲۴ در شهرستان داشتیم و ۲۸ مورد تخلف وجود داشته که به آنها رسیدگی شده است.

 

 

در ادامه این نشست، امام جمعه شهر سی سخت به نبود کالاهای یارانه ای در سی سخت اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه شهرستان دنا و شهر سی سخت شهر گردشگری است، هیچ کالای یارانه ای از مدیرت استان به شهرستان دنا اختصاص داده نشده است.

 

 

مصباح نژاد یکی دیگر از مشکلات گردشگران در ایام نوروز نبود راهنمای گردشگر در ورودی شهر سی سخت دانست و گفت: در شهرستان دنا بیشترین درختان سیب را داریم و تولید میکنیم ولی سیب برای شب عید نداریم.

 

 

حجت الاسلام  مصباح نژاد همچنین گلایه مند ی خود را از شرکت گاز شهرستان دنا بیان کرد و گفت: چرا این اداره به خوبی مدیریت نمی شود؟ کی پاسخگوی این اداره است؟ چرا  مردم را توجیه می کنید؟ چرا توی سرمای زمستان با کمترین میزان قبض، گاز مردم  توسط ماموران این اداره قطع می شود؟

 

 

گفتنی است انتقادات امام جمعه سی سخت از عملکرد شرکت گاز نیز انتقاد شورای شهر از این اداره را به همراه داشت.

 

 

تصاویری از آخرین نشست شورای اداری شهرستان دنا در زیر آمده است:

 

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/116892.html