printlogo


اظهارات جالب گچسارانی هادرباره 22بهمن /به عشق وطن ،همه می آییم+فیلم

کد خبر: 115541تاریخ: 1397/11/21 19:30
دعوت به حضورگسترده درراهپیمایی 22 بهمن:
اظهارات جالب گچسارانی هادرباره 22بهمن /به عشق وطن ،همه می آییم+فیلم
گچسارانی ها می گویند: استکبار جهانی باید پیام حضور ملت بزرگ ایران در راهپیمایی یوم الله 22بهمن را دریابد که این ملت با وجود همه سختی ها،مشکلات و تحریم های ناجوانمردانه همچنان با صلابت تر از همیشه پای آرمان های انقلاب خواهند ایستاد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،انقلاب اسلامی که در سپیده دم 22 بهمن ماه 57 در سرزمین ایران به رهبری پیامبر گونه امام (ره) طلوع کرد و "اعجاز بزرگ قرن"را رقم زد، دستاوردهای فراوان و بی سابقه ای را در حوزه های گوناگون به ارمغان آورد،بی شک نگهبانی از دستآوردهای انقلاب اسلامی در وهله نخست متوقف بر شناخت و معرفت دستآوردها و سپس آسیب شناسی و اتخاذ راهکارهای مناسب و مؤثر جهت حفاظت از آنها است.

 

بدون شک راهپیمائی مردم در مناسبت‌های مختلف تاریخی نشان از پاسداری آنها از ارزش‌ها و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است و حضور گسترده مردم در یوم الله 22بهمن نشانگر اقتدار و پشتوانه مردمی نظام به عنوان اصلی‌ترین سرمایه کشور است. 

 

در حقیقت شرکت مردم در راهپیمایی‌ها، صحنه نمایش بیداری و هوشیاری ملت اسلامی، اتحاد و همدلی آنان و توجه به سرنوشت کشور و اعلام بیزاری از دشمنان نظام اسلامی است که از یک سو موجب دلگرمی و نویدی برای دوستان نظام اسلامی است و از سوی دیگر توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی را خنثی خواهد نمود. 

 

در این راستا و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به سراغ شهروندان گچسارانی آمدیم و در گفت‌وگو با آنها ،ضمن دعوت از آحاد ملت ،شور و شعور و اشتیاق شان را برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن جویا شدیم ،که درادامه مشاهده می کنید.

 

 

 

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/115541.html