printlogo


تظاهرات در فرانسه الگو گرفته از انقلاب 57 جمهوری اسلامی ایران است/دستاوردهای انقلاب اسلامی در دنیا زبانزد بوده+تصاویر

کد خبر: 115226تاریخ: 1397/11/12 14:22
در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه کهگیلویه وبویراحمد؛
تظاهرات در فرانسه الگو گرفته از انقلاب 57 جمهوری اسلامی ایران است/دستاوردهای انقلاب اسلامی در دنیا زبانزد بوده+تصاویر
فرمانده سپاه فتح استان پیش از خطبه های نماز جمعه یاسوج گفت: تا قبل از سال 57 شاه اگر قدرتی داشت علیه مردم به کار می برد و در برابر آمریکا سر به زیر و مطیع بود، در این استان بیشترین ظلم ها را به مردم وارد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ ظهر امروز مصادف با 12 بهمن ماه و سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن و همچنین آغاز دهه فجر، فرمانده سپاه فتح استان و فرماندار چرام در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مطالبی را بیان کردند.

 

 

فرمانده سپاه فتح استان پیش از خطبه های نماز جمعه یاسوج :

 

سرهنگ پاسدار حمید خرم دل گفت: تا قبل از سال 57 شاه اگر قدرتی داشت علیه مردم به کار می برد و در برابر آمریکا سر به زیر و مطیع بود، در این استان بیشترین ظلم ها را به مردم وارد کرد.

 

 

خرم دل در ادامه عنوان کرد: در کجای دنیا مشاهده شده که حاکم سرزمینی بر سر مردم خود بمب افکن بریزد؟ آزادی و عدالت اجتماعی در کشور در هیچ جایی معنایی نداشت و اگر ثروتی بود زیر چنگ افرادی خاص بود.
 
 
 
 
وی با بیان اینکه برای چه انقلاب کردیم و هدف از این انقلاب چه بود، اظهار داشت: یکی از اهداف انقلاب اسلامی عدالت اجتماعی بود نکته ای که به هیچ وجه رعایت نمی شد نه فرصتها و نه شغلی و نه تحصیلی وجود نداشت بعضی از بزرگان این استان می گویند که در مرکز این استان فقط یک کیلومتر راه وجود داشت، دومین دستاورد انقلاب اسلامی استقلال در همه ابعاد سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بود که شاه اینها را نداشت به گونه ای که در انتخاب نخست وزیر خود باید از آمریکایی ها اجازه میگرفت تا تصمیم بگیرند.
 
 
 
فرمانده سپاه فتح استان افزود: سومین مورد آزادی معنوی بود، خفقانی که در گذشته حاکم بود به گونه ای بود که مردم حق خود را نمی توانستند بگیرند، موضوع دیگر که حائز اهمیت است رفاه و امنیتی است که اکنون در اوج امنیت قرار داریم و در همه این چهل سال ضمن اینکه فشار های متعدد به کشور ما وارد می کنند تو