printlogo


گلایه مردم ازکمبود مرغ در شهرستان لنده/توضیحات مسئولان در خصوص کمبود مرغ

کد خبر: 114957تاریخ: 1397/11/4 14:22
وقت نیاز مردم حواله ای می شود:
گلایه مردم ازکمبود مرغ در شهرستان لنده/توضیحات مسئولان در خصوص کمبود مرغ
کمبود مرغ این روزها در شهرهای به خصوص شهرستان های کوچکی همانند لنده باعث شده است تا حجم زیادی از گلایه و اعتراضات مردمی را به همراه داشته باشد که ناشی از برهم خوردن نظام عرضه و تقاضا شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه یکی از مهمترین مطالبات مردم از مسئولان تامین به موقع نیازمندی ها و رفع کاستی ها است که این روز ها به خوبی شاهد کمبود مرغ در سطح شهرستان و استان هستیم که به یک مشکل و چالش اساسی برای مردم و مسئولان تبدیل شده است.

 

مشکلات معیشتی مردم از یک سو و چالش های موجود در نظام عرضه و تقاضا در جامعه به خصوص در سطح شهرستان لنده باعث شده است تا حجم زیادی از نارضایتی مردم حادث شود.

 

در چند روز گذشته به دلیل کمبود مرغ کشتار روز در سطح شهرستان لنده بنا به اعلام قیمت جدید از سوی دولت به مبلغ 120هزاریال باعث شده  تا عرضه کنندگان مرغ کشتار روز از توزیع مرغ به دلیل مقرون به صرفه نبودن آن شانه خالی کنند.

 

 

به همین منظور خسرو ارشاد رئیس اتاق اصناف شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده گفت: رفع نیازمندی های مردم از مهمترین وظایف مسئولان است.

 

وی افزود: بیش از سه روز است که به دلیل اعلام قیمت جدید مرغ از سوی دولت به قیمت مصوب 120هزارریال در سطح بازار اعلام ولی به دلیل عدم تامین و توزیع مرغ متاسفانه کسبه بازار به دلیل مقرون به صرفه نبودن قیمت اعلام شده حاضر به تامین و توزیع مردم در شهرستان نیستند.

 

رئیس اتاق اصناف لنده گفت: به همین منظور و با توجه به نیاز مبرم مردم به گوشت مرغ و گوشت قرمز بیش از یک تن گوشت مرغ و دو تن گوشت قرمز به صورت حواله ای در بین شهروندان  توزیع شده است.

 

وی تاکیدکرد: این کار با هدف تامین نیازمردم و تنظیم مقطعی بازار و کاهش نارضایتی مردم صورت گرفته است که امیدواریم تا ابتدای هفته آینده این مشکلات به کمترین سطح ممکن برسد.

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/114957.html