printlogo


فریاد عدالتخواهی کهگیلویه وبویراحمدی ها در مقابله با فساد اقتصادی/هشتگ#مدافع_مردمیم_یاسوج ترندجهانی شد

کد خبر: 114506تاریخ: 1397/10/21 12:29
#داغهای_مجازی
فریاد عدالتخواهی کهگیلویه وبویراحمدی ها در مقابله با فساد اقتصادی/هشتگ#مدافع_مردمیم_یاسوج ترندجهانی شد
کاربران فضای مجازی استان کهگیلویه وبویراحمد به منظور مبارزه با مفسدان اقتصادی طی یک روز گذشته هشتگ #مدافع_مردمیم_یاسوج را ترند برتر توییتر کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ با توجه به اظهار نظر رهبر انقلاب در دیدار مردم قم مبنی بر اینکه "از ابزار فضای مجازی برای تودهنی به دشمن استفاده کنید"،  کاربران فعال فضای مجازی در کهگیلویه وبویراحمد به منظور مبارزه با فساد اقتصادی و جلوگیری از اشاعه فرهنگ غلط تجمل گرایی و همچنین به منظور حمایت از مجریان قانون و دستگاه قضا، پویش مبارزه با مفاسر اقتصادی را در سطح استان راه انداخته اند.

 

در همین رابطه کاربران فضای مجازی استان نیز هشتگ #مدافع_مردمیم_یاسوج را ترند برتر توییتر کردند تا فریاد عدالتخواهی و کهگیلویه وبویراحمدی ها در مقابل فساد اقتصادی را سراسر جهاد بشنوند.

 

گفتنی است در تویتت های مختلفی که توسط کاربران منتشر شده به اعلام انزجار از مفسدان اقتصادی و دانه درشت ها پرداخته شده است و کاربران در این توییت ها از تمام آنهایی که در مقابل این مسفدان ایستادگی کرده و ار حقوق مردم دفاع می کنند نیز حمایت کرده اند.

 

 

لازم به ذکر است، ترور نافرجام رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد که به جد در مقابله با فساد و ظلم در این استان ایستاده است، موجی از فریادهای اجرای عدالت در برابر مفسدان به راه انداخته است و کاربران فضای مجازی را متحد در اعلام حمایت از مجریان عدالت و همچنین تنفر از مفسدان اقتصادی کرده است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: