printlogo


بازی با جان مردم در پروژه نیمه تمام آسفالت روستای مال ملا به قیام+تصاویر

کد خبر: 113828تاریخ: 1397/10/3 13:11
مطالبه جدی مردم از مسئولان:
بازی با جان مردم در پروژه نیمه تمام آسفالت روستای مال ملا به قیام+تصاویر
توسعه راه های روستایی یکی از مهمترین و محوری ترین مباحثی است که همواره مسئولان از آن به عنوان راهبردی اساسی برای راه های روستایی یاد می کنند ولی متاسفانه بیش از سه سال است جاده روستای مال ملا به قیام به طول شش کیلومتر نصف و نیمه رها شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروزه  نقش و توسعه راه ها به خصوص راه های روستایی در توسعه روز افزون روستاها یک نقش مهم و اساسی است زیرا توجه به این زیرساخت ها باعث کاهش میزان مهاجرت از روستاها به شهرها می شود لذا مسئولان نیز همواره بر این امر در وعده های خود پا فشاری می کنند.

 

 

امروزه اگر خدمات و توسعه خدمات به روستاها به درستی صورت گیرد می توان شاهد افزایش مهاجرت به روستاها و بازگشت آنان به عرصه تولید بود.

جاده روستایی مال ملا به قیام از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده است که سال 94با هدف روکش آسفالت  و بهود کمی و کیفی این جاده و اصلاح نقاط حادثه خیز این محور به طول شش کلیومتر صورت گرفت که نیمی از آن صورت گرفته بود که متاسفانه در این سال ها نه نتها تکمیل نشده است بلکه خود این آسفالت به نقطه ای حادثه خیز نیز تبدیل شده است که تا کنون چندین فقره تصادف مرگ بار نیز صورت گرفته است.

 

 

جاده روستای مال ملا به قیام یکی از مهمترین و پر ترافیک ترین محور های روستایی در شهرستان لنده و محور ارتباطی شهرستان لنده به شهرستان بهمئی است که متاسفانه پروژه این محور نصف و نیمه رها شده است.

 

 

حال با گذشت بیش از سه سال از آغاز این پروژه متاسفانه این پروژه به صورت نصف و نیمه رها شده است که انتظار می رود مسئولان راهداری و شهرسازی به منظور کاهش میزان تصادفات جاده ای هرچه سریعتر نسبت به تکمیل لاین دوم این محور اقدام نمایند تا از بروز حوادث دیگر جلوگیری شود.

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/113828.html