printlogo


گودال مرگ مسدود شد/پاسخ شهردار سی سخت به مطالبه سه ساله مردم+تصاویر

کد خبر: 113233تاریخ: 1397/9/14 14:41
پیگیری های سفیردنا نتیجه داد؛
گودال مرگ مسدود شد/پاسخ شهردار سی سخت به مطالبه سه ساله مردم+تصاویر
گودال مرگ سی سخت که در بلوار بزرگ شهر واقع شده است پس از انتظار سه ساله شهورندان با اقدام شهردار مسدود شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ پس از پیگیری های فراوان این پایگاه خبری و مطالبه سه ساله شهروندان مبنی بر جولان گودال مرگ شهر سی سخت (خبر را اینجا بخوانید)، این گودال که به منظور احداث سرویس بهداشتی در سالیان قبل حفر شده بود توسط شهردار سی سخت مسدود شد تا پایانی باشد بر درخواست های شهرندانی که دغدغه جان فرزندانشان و مسافران را داشته اند.

 

 

بلوار امام خمینی(ره) شهر سی سخت در مرکز شهر واقع شده و بزرگترین بلوار این شهر محسوب می شود به گونه ای که مسافران زیادی در این بلوار سرسبز و پر از درخت به استراحت و فراغت می نشینند، از طرفی این بلوار محل رفت و آمد و عبور و مرور دانش آموزان زیادی در مقاطع مختلف است، با این وجود، گودال بزرگی چند سالی است که در این بلوار جا خوش کرده بود که گویی  مسوولان شهر هیچ برنامه ای برای آن نداشته اند.

 

 

پس از اعلام نارضایتی شهروندان و اولیاء از وجود گودال بزرگ در بلوار مرکزی شهر سی سخت که در مسیر تردد دانش آموزان قرار دارد، و انتشار خبری از سوی این پایگاه (خبر را اینجا بخوانید) مبنی بر" گودال مرگ در کمین شهروندان و گردشگران شهر سی سخت/شهردار سی سخت: بودجه کافی نداریم! "، و سایر خبرهای مشابه شاهد آن هستیم که این گودال با خاک های اطراف خود هرچند صرفا به صورت رفع تکلیف، ولی بلاخره مسدود شده است.

 

 

تصاویری از مسدود شدن گودال مرگ در بلوار شهر سی سخت در زیر آمده است: