printlogo


مهندسی ساختمان به جای مهندسی بازار!/آیا رئیس سازمان " صمت " استان به دنبال مکانی برای دوران پسامدیریت خود می گردد؟

کد خبر: 111549تاریخ: 1397/7/18 12:54
مهندسی ساختمان به جای مهندسی بازار!/آیا رئیس سازمان " صمت " استان به دنبال مکانی برای دوران پسامدیریت خود می گردد؟
شاید رئیس سازمان صنعت و معدن استان روز های آخر مدیریت خود بر این سازمان را تجربه می کند و با علم به این موضوع در انتخابات شرکت کرده است تا دوران پسامدیریت خود را در نظام مهندسی استان دنبال کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در یک ماه گذشته التهاب موجود در بازار باعث شد که رسانه های استان بیشتر از گذشته بحث نظارت بر بازار و کمبودهایی  که در بازار وجود دارد را مطرح کنند و این موضوع باعث شد که برخی از مسئولان نیز از خواب بیدار شوند و گریزی به بازار بزنند و قیمت ها و کمبود ها  را بررسی کنند.

 

در این چند ماه انتقادات زیادی بر وضعیت نظارت در بازار یاسوج از طریق رسانه ها منتشر شد و اگر در بازار نیز با مردم صحبت می کردیم یکی از دلایل گرانی و چند نرخی بودن اجناس را عدم نظارت بیان می کردند و از آن طرف اداراتی که وظیفه نظارت را بر عهده داشتند همواره می گفتند که نظارت بر بازار شبانه روزی است.

 

امیدواریم نظارت بر بازار شبانه روزی باشد و بتوانند قیمت ها، نوسانات و کمبود ها را نظارت و مدیریت کنند اما به نظر می رسد ماجرا به همین جا ختم نمی شود و نظارت بر جای دیگری نیز باید بیشتر شود.

 

هفته گذشته انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان برگزار شد و داریوش دیودیده به عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در گروه تاسیسات و رشته برق ثبت نام کرد و پس از رای گیری توانست به عنوان نفر دوم رشته خود دست پیدا کند.

دیودیده که در روز ها و هفته های اخیر به دلیل التهاب در بازار، انتقادات زیادی نسبت به او و مجموعه تحت مدیریتش وجود داشت، با حضور در انتخابات نظام مهندسی استان این سوال را در ذهن مخاطبان ایجاد کرد که آیا خیال رئیس سازمان " صمت " از این مجموعه و همچنین بازارکه همچنان ملتهب است راحت شده که در این انتخابات شرکت کرده است؟

 

آیا بهتر نبود به جای مهندسی کردن ساختمان ها به فکر مهندسی کردن بازار باشد و خود را سیبل انتقادات قرار ندهد؟

 

شاید هم این کار دلیل دیگری داشته است و رئیس سازمان صنعت و معدن استان روز های آخر مدیریت خود بر این سازمان را تجربه می کند و با علم به این موضوع در انتخابات شرکت کرده است تا دوران پسامدیریت خود را در نظام مهندسی استان دنبال کند.

 

به هر حال هر چه هست امیدواریم صنعت و معدن استان بتواند به وظایف خود در قبال ماموریت های محوله به خوبی وظیفه کند و بازار استان را از شرایط چند هفته گذشته خارج کند.

 

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/111549.html