printlogo


اظهار نظر رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور درباره سالن تنیس یاسوج + تصاویر

کد خبر: 102931تاریخ: 1396/7/23 19:45
اظهار نظر رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور درباره سالن تنیس یاسوج + تصاویر
رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور در بازدیدسالن تخصصی تنیس روی میز یاسوج گفت: این سالن یکی از سه سالن تخصصی تنیس روی میز در کشور میباشد که حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور امروز به همراه مدیرکل و مدیران ورزش استان و مسوولین هیئت تنیس روی میز استان از سالن تخصصی تنیس روی میز استان در شهر یاسوج بازدید کردند.

وی در این بازدید گفت: این سالن یکی از سه سالن تخصصی تنیس روی میز در کشور است که حرف های زیادی برای کشف استعداد های ورزشی در این رشته مفرح دارد.

قارداشی به ارتقای ملموس این ورزش طی سالهای اخیر در استان به خصوص افزایش تعداد ورزشکار بیمه شده این رشته، حضور آبرومندانه این استان در مسابقات قهرمانی و باشگاهی تنیس روی میز کشور، افزایش کمی و کیفی فضای فیزیکی و تجهیزات این رشته در استان و رویکرد بسیار مثبت ورزشکاران رده های سنی پایه و حضور بیشتر ورزشکاران زن و ارتباط مناسب با رسانه ها نیز اشاره کردند.

وی در جلسه ای که با حضور  مدیرکل ورزش و جوانان استان، مدیران ستادی این اداره کل و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان تشکیل شد به پیشرفت هایی که این ورزش طی سالهای اخیر پیدا کرده نیز به صراحت اشاره کرد.

 رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور همچنین از پروژه ساخت پارک آبی شهر یاسوج که سرمایه گذاری آن توسط مهندس خضوعی قائم مقام هیئت تنیس روی میز استان در حال انجام است بازدید کرد،

این پروژه یکی از مهمترین اسپانسرهای ورزش تنیس روی میز در استان بوده و هست.

در ادامه حضور آقای قارداشی در استان، وی از شهرستان دنا و سالن بسیار زیبا و با کیفیت تنیس روی میز این شهرستان که دو سه سال اخیر راه اندازی شده است نیز بازدید کرد.
 
 رئیس هیئت تنیس روی میز استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین گفت: تیم نونهالان و نوجوانان نفت و گاز گچساران طی سالهای اخیر هر سال در رتبه اول یا دوم لیگ برتر تنیس روی میز کشور قرار گرفته است که امید می رود طی سال آینده نیز این مقام را کسب کند.
 
دکتر کیان دهراب پور افزود: تا سال 1392، شهر یاسوج فاقد سالن تخصصی تنیس روی میز بوده که به همت مدیرکل وقت ورزش و جوانان استان، این سالن در اختیار هیئت تنیس روی میز استان قرار گرفت که اهرم مهمی جهت پیشرفت این ورزش طی سالهای اخیر بوده است.
 
---
---
---
 
انتهای پیام/200

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/102931.html