printlogo


تخلفی بزرگ در هیئت مدیره جدید نظام پزشکی یاسوج

کد خبر: 101067تاریخ: 1396/5/30 17:28
تخلفی بزرگ در هیئت مدیره جدید نظام پزشکی یاسوج
منتخب هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شهرستانهای بویراحمد، دنا و بهمئی از تخلفی بزرگ در هیئت مدیره جدید نظام پزشکی یاسوج خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،دکتر کیان دهراب پور در گفت و گو با این پایگاه خبری اظهار کرد : در روز 18 مرداد امسال طی نشستی که 16 نفر از 17 نفر منتخب نظام پزشکی شهرستانهای بویراحمد(یاسوج)، دنا و بهمئی داشته اند طبق برنامه کشوری می بایست رئیس، معاونین و نمایندگان این هیئت مدیره انتخاب می شدند که این اتفاق افتاد و این حقیر به همراه سرکار خانم دکتر پروین غفاری به عنوان نمایندگان مجمع نظام پزشکی کشور انتخاب شدیم و حتی این موضوع صورتجلسه شد.

وی ادامه داد: ولی به صورت غیر منتظره جلسه ای در ساعت 11 روز دوشنبه30 مرداد 96 با حضور 14 نفر از 17 نفر هیئت مدیره تشکیل و رئیس جدید نظام پزشکی در جلسه مطرح کرده نمایندگان مجمع باید دوباره انتخاب شوند.

دهراب پور ابراز داشت: و این در حالی است که فقط 14 نفر از 17 نفر  در جلسه حضور داشتند و 3 نفر از این 14 نفر نیز جلسه را ترک کرده اند و دو فرد دیگر را انتخاب نموده اند که این اقدام کاملا" خلاف اخلاق و قانون بوده و حتی یکی از افراد حاضر در جلسه به صراحت بیان داشته چون دکتر کیان دهراب پور قرار است از فلان فرد حمایت کند نباید در مجمع کشوری حضور داشته باشد.

هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد 30 تیرماه امسال همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

انتهای پیام/200
 
 

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/101067.html