کد خبر: 81166
به منظور پاسخگویی به شهروندان صورت خواهد گرفت:
نشست عمومی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرلنده با مردم
پاسخگویی به سئوالات و مطالبات به حق مردم از مهمترین توصیه های و فرآیندهای مدیریتی است که مسئولان اگر خود را در مقام پاسخگویی قراردهند علاوه بر رضایت عمومی مسئولان نیز نقاط قوت و ضعف خویش را ارزیابی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد تقی تقی زاده شهردار لنده در گفت وگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، پاسخگویی به سئوالات و پرسش های مردم را یک حق عمومی بیان کرد و گفت: برای ارزیابی دستگاه ها روش های مختلفی هست که پرسش و پاسخ به سئوالات مردم به طور زنده یکی از تاثیرگذارترین روش هایی است که بدون واسطه شهروندان می توانند بهترین پاسخ ها را دریافت کنند.

وی افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهرلنده به منظور ارائه گزارش عملکرد یکساله خود روز سه شنبه مورخه 30آذرماه سال جاری در سالن خدیجه کبری(س) اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده از ساعت 15 تا 17 عصر برگزار خواهدشد.

شهردار لنده تصریح کرد: پرسش و پاسخ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فرصتی است تا خدمات صورت گرفته در حوزه شهری، عمرانی، توسعه ای و فضای سبز به همراه اقدامات شورای شهر برای توسعه فراگیر شهرستان برای مردم بیان شود.

وی تاکیدکرد: نشست پرسش و پاسخ با مردم می تواند بابی برای پذیرش انتقادات و پیشنهادات به همراه راهکارهای برای رسیدن به شهری ایده آل باشد.

تقی زاده از مردم فهیم شهرلنده خواست تا با طرح سئوالات خود در روز سه شنبه با حضور در مراسم پرسش و پاسخ جواب های قانع کننده خویش را دریافت کنند.

انتهای پیام/م