کد خبر: 80745
باحضور جمعی از نخبگان صورت خواهد گرفت:
اولین نشست نخبگان و صاحب نظران با فرماندار شهرستان لنده
اولین نشست بررسی مهمترین مطالبات، پتانسیل ها و مشکلات شهرستان لنده با حضور نخبگان و صاحب نظران به صورت چهره به چهره با فرماندار این شهرستان برگزارخواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، صفا فضیلت خواه مسئول هماهنگ کننده نشست نخبگان و صاحب نظران شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده ضمن تاکید بر ضرورت وحدت و همدلی برای رسیدن به توسعه ای پایدار اظهارکرد: امروزه استفاده از افکار و خلاقیت های افراد نخبه هر منطقه در توسعه و پیشرفت آن منطقه اثر بخش و کارا بوده است.

وی افزود: استفاده از افکار نخبگان کوتاهترین و موثرترین راه رسیدن به اهداف عالی توسعه و جامعه توسعه محور است.

مسئول هماهنگ کننده نشست نخبگان و صاحب نظران شهرستان لنده تصریح کرد: به منظور بررسی مهمترین مطالبات، پتانسیل ها و مشکلات شهرستان لنده با حضور نخبگان و صاحب نظران این شهرستان دیداری چهره به چهره با فرماندار این شهرستان برگزار خواهدشد.

وی تاکیدکرد: این نشست با استقبال فرماندار جدید شهرستان لنده مبنی بر استفاده از آرا، نظریات و اندیشه های همه نخبگان صرف نظر از گرایشات سیاسی آنها در جهت اعتلا و ارتقای شهرستان لنده روز شنبه 20 آذر ماه سال جاری راس ساعت 18عصر در محل سالن اجتماعات شهرداری لنده برگزار خواهد شد.

فضیلت خواه اظهارکرد: در این نشست سعی بر آن شده تا هر یک از دعوت شدگان در چارچوب تخصصی خود به اظهار نظر بپردازد.

این فعال سیاسی و فرهنگی گفت: برگزاری این نشست نشان از اهمیت نخبگان در برنامه های کاری فرماندار جدید دارد.

مسئول هماهنگ کننده نشست نخبگان و صاحب نظران شهرستان لنده خاطرنشان کرد: امروزه باید باور کرد رایزنی و نظرخواهی از نخبگان در تصمیم گیری ها موثر واقع شده و باید به نقش موثر نخبگان  در بهبود شرایط پیش رو اذعان کرد .

 وی تاکیدکرد:امید است با برگزاری مستمر و ممتد این نشست ها در بهبود شرایط و برداشت موانع پیش رو در شهرستان لنده گام های بلندی برداشته شود.                               

انتهای پیام/1