کد خبر: 212021
امام جمعه دهدشت در همایش فعالین فضای مجازی
جنگ امروز ، جنگ فرهنگی اعتقادی است+عکس
امام جمعه دهدشت گفت: جنگ امروز را جنگ فرهنگی و اعتقادات است و برگزاری همایش‌های اعتقادی مهم‌ترین قدرت یک کشور است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با حضور امام جمعه دهدشت، جانشین ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه و  رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی همایش تجلیل از  فعالان فضای مجازی شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

---

جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه  گفت: امروز نظام سلطه با قدرت جنگ نرم به دنبال براندازی انقلاب اسلامی است، و قصد کرده آنچه را که در جنگ سخت به دست نیاورده است با فتنه گری و قدرت هوشمند آن را بدست بیاورد.

 

سرهنگ بیژن شریفی افزود: برگزاری چنین رویدادهایی موجب آگاهی جوانان و نوجوانان جهت ایستادگی و مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن می‌شود.

---

امام جمعه دهدشت  در این همایش، جنگ امروز را جنگ فرهنگی و اعتقادات دانست و گفت : برگزاری همایش‌های اعتقادی مهم‌ترین قدرت یک کشور است.

 

حجت‌الاسلام علی وحدانی فر یکی از دلایل دشمنی دشمنان در جنگ ترکیبی امروز را همایش بزرگ اربعین عنوان کرد و افزود: این همایش علی‌رغم بایکوت خبری رسانه‌های غرب اما یک فضای سنگین برای دشمن ایجاد کرد.

 

وی تصریح کرد: امروز ایستادگی مردم ما مهم است و دشمن از همین تفکر ناب شیعی الهی می‌ترسد.

 

وحدانی فر از دستاوردهای عظیم دولت در یکسال اخیر به عنوان دیگر دشمنی دشمنان با نظام جمهوری اسلامی نام برد و خاطرنشان کرد: مسئله شانگهای مسئله کوچکی نیست برخی کشورها بیش از ۲۰ سال تلاش کردند که عضو آن شوند اما جمهوری اسلامی در کمتر از یکسال عضو شانگهای شد.

 

وی با بیان این که اگر در سال‌های گذشته فکری برای نرم‌افزارهای داخلی می‌شد الان با این وضعیت روبه‌رو نبودیم گفت: امروز فضا متفاوت است و جمهوری اسلامی دست برتر را دارد و عملیات روانی دشمن موفقیت‌آمیز نخواهد بود حد مرز توانایی ما قائم ۱۰ نیست ، ما از این هم خیلی قوی‌تر هستیم.

 

وی ادامه داد: اگر اطلاعات کاربران به نرم افزارهای  خارجی داده نمی‌شد، و به کشور  اجازه می داند دامنه و پهنای باند در اختیار نرم افزارهای داخلی قرار بگیرد، امروز ما شاهد چنین اتفاقاتی نبودیم.

 

این استاد حوزه و دانشگاه به کارشکنی برخی ها برای عدم تصویت طرح صیانت اشاره کرد و گفت: یک فشار رسانه ای ایجاد می شود و برخی نمایندگان مجلس ما تصور واقعی از مسئله ندارند با این طرح به مخالفت برمی خیزند.

 

وحدانی فر با اشاره به اینکه دشمن در مسئله نظامی، اقتصادی، سیاسی موفق نشده و از فضای رسانه ای که در اختیار دارند درصدد ضربه زدن به ایران استفاده می کند گفت: باید در نرم‌افزار های داخلی کار کرد و نباید از شبکه های خارجی هم غافل شد و آنجا را ترک کرد‌

 

وی ادامه داد: امروز علی رغم،  همه حذف کردن ها و کاری های که انجام می دهند که برخی کلمات ترند نشود اما با زحمت و جهاد فی سبیل الله در این فضا بچه های مخصل و انقلابی از کشور دفاع می کنند.

 

امروز کار در فضای مجازی و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی، جنگ به معنای واقعی است، و کسانی که در این تلاش می کنند با آن مرزبانی که  با اسلحه می ایستد نه مثل آن بلکه بیش از آن است.

 

این استاد اخلاق با اشاره در شرایط امروزی کار نیروهای انقلابی در فضای مجازی به منزله عبادت است، ابراز داشت: ما در جنگیم! و تعارف نداریم. اکنون جنگ سایبری، رسانه و در جنگ بین پلتفرم های هستیم، امروز ما  داریم جنگ می کنیم  و هرکس عِده ، عُده و لشکر بیشترش بود  آن موفق  خواهد بود.

 

در پایان از فعالان فضای مجازی شهرستان کهگیلویه با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

 

تصاویر تکمیلی؛

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
انتهای پیام/