کد خبر: 211049
پیاده‌روی با اعمال شاقه در خیابان های دهدشت!/کنایه جالب یک شهروند به شورای شهر+ تصاویر
وضعیت نابسامان پیاده روهای دهدشت و کنده کاری های رها شده دستگاه های خدمات رسان موحب گلایه شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وضعیت نابسامان پیاده روهای شهر دهدشت موضوعی است که موجب گلایه شهروندان شده است.

در برخی پیاده روهای خیابان های پردد شهر دهدشت شاهد آن هستیم  هیچگونه ساماندهی صورت نگرفته است یا اگر ساماندهی صورت گرفته باشد باتوجه به حفاری و کنده کاری دستگاه های خدمات رسان  برق، ابفا و ... و بعد از اتمام طرح به حال خود رها می شوند.

 

 

در همین خصوص یکی از کسبه خیابان شهید مذکور پارسی دهدشت به خبرنگار این پایگاه خبری گفت: این پیاده رو در سال های قبل ساماندهی شد اما به علت مشکلات مخابراتی در چند مرحله کنده کاری شده  اما بعد از اتمام کار این حفاری ها ترمیم نشده و تاکنون مسئولی  برای ترمیم آن سراغی از این پیاده را نگرفته است.

 

وی افزود: متاسفانه اعضای شورای شهر در یک سال گذشته به شهر هیچ توجهی نکردند و می توان به جرات اعلام کرد اصلا این شورا در این شهر تشکیل نشده است.

 

یکی دیگر از کسبه در همین خصوص با اشاره به اینکه مرمت، زیباسازی و مناسب سازی معابر باید جزو اولویت های مدیریت شهری باشد گفت: عدم توجه شورای شهر و شهردار به یک دغدغه جدی برای شهروندان تبدیل شده است.

وی ادامه داد: این همه بی توجهی به ساماندهی و زیباسازی وضعیت پیاده روها و معابر از سوی مسئولان جای سئوال دارد و تقاضمندیم شورای شهر حداقل برای رزومه کاری دور بعد انتخابات شوراها دست به کارش شوند و این مشکل را برطرف کنند.

 

این شهروند افزود: در ۲ دهه اخیر همیشه بخش خاصی از شهر دهدشت مورد توجه مسئولان قرار گرفته است و همین امر موجب بروز اختلاف در بین مردم و متولیان است چرا که برخی مناطق مورد بی مهری مسئولان قرار گرفته و همین بی مهری ها موجب شده که این محلات در شهر و حتی استان به اسم محلات و مناطق اسیب پذیر شناخته شود.

 

با این حال امیدواریم که مسئولان با دقت و نظارت بیشتر اقدام ها و فعالیت های خود را بررسی و به سرانجام برسانند تا خدمت رسانی های آن ها تحت الشعاع اقدامات غیر اصولی و نقد های مختلف قرار نگیرد.