کد خبر: 210309
هشدارهایی که نادیده گرفته شد!؛
نخاله های ساختمانی پیمانکاران در سی سخت جان سرنشین موتور را گرفت+تصاویر
پیش از این توسط این رسانه در خصوص نخاله های رها شده پیمانکاران در خیابان ها سی سخت هشدار داده شده بود و اکنون به دلیل عرض کم خیابان بروز تصادف یک جوان جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پیش از این توسط رسانه سفیردنا در خصوص نخاله های رها شده پیمانکاران در خیابان های سی سخت مرکز شهرستان دنا هشدار داده شده بود ( خبر را اینجا بخوانید)و اکنون به دلیل عرض کم خیابان و بروز تصادف یک جوان جان خود را از دست داد.

 

عصر روز گذشته ۳۰ شهریور خبر تصادف یک دستگاه موتور سیکلت با دو سرنشین با خودروی پیکان و فوت یکی از سرنشین های موتور سیکلت کام مردم سی سخت را تلخ کرد.

 

آنچا از شواهد امر پیداست مطابق گفته شاهدان حادثه، عرض کم خیابان به دلیل وجود نخاله های برجا مانده از پیمانکاران و نبود فضای کافی برای مانور خودروهای عبوری، این حادثه را رقم زده است.

---

مدتی است که شهر سی سخت درگیر ساخت و بهسازی پیاده روها و معابر خود با حضور چند اکیپ پیمانکار است ولی مشاهده می شود با گذشت زمان و پس از پایان کار پیمانکاران، نخاله های ساختمانی و مصالح اضافی در خیابان ها جمع آوری نمی شود که اینگونه حوادث را در پی دارد.

 

تصاویری از وجود نخاله های ساختمانی و مصالح نمیه کاره و رها شده در سی سخت در زیر آمده است:

---
---
---

 

انتهای پیام/