کد خبر: 207738
در نشست هماهنگی تجلیل از ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد:
ایثارگران نماد صبر و مقاومت هستند/۳۱۷ آزاده کهگیلویه و بویراحمدی تجلیل می شوند
نشست هماهنگی تجلیل از ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد تا در این جلسه بر تکریم آزادگان کهگیلویه ‌و بویراحمد تاکید شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلسه بنیاد شهید با محوریت برگزاری برنامه تجلیل از آزادگان  صبح امروز ۱۸ مردادماه در سالن جلسات استانداری  برگزار شد.

 

مدیر کل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه  با بیان اینکه  روز ۲۶ مردادماه روز تجلیل از آزادگان است، گفت: آزادگان در بین جامعه ایثارگری نماد صبر، اخلاص و ایثار هستند. 
 
 
پارسیان نژاد با بیان اینکه ایثارگران در دوران اسارت متحمل رنج و زحمت های فراوانی شدند، گفت: در روز ۲۵ مردادماه با حمایت فرماندار دنا برنامه تجلیل از ایثارگران در شهرستان دنا برگزار می شود.
 
 
وی به برنامه مبادله نمادین اسرا و  ورود آزادگان در ورودی شهر سی سخت اشاره کرد وگفت: تلاش می شود از  همه ازدگان استان سرکشی شود.
 
 
وی افزود: ۳۱۷ آزاده داریم و تعدادی دیگر  از انها فوت شده است.
 
 
درخشان زاده فرماندار دنا در این جلسه با بیان اینکه باید برنامه ای در خور شأن ازادگان ترتیب داده شود، گفت: در مرحله اول باید برای  اسکان آزادگان هماهنگی صورت گیرد و  بین نقاط مختلف در شهر  سی سخت برای اسکان تقسیم شود.
 
 
 
فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد همچنین گفت: همه ما باید برای شهدا و ازدگان ایفای نقش کنیم، بنابراین باید وظایف مشخص و بین ارگان های مختلف تقسیم شود. 
 
سرهنگ انوری به درنظرگرفتن هدایا در هنگام سرکشی از آزادگان، وسرویس ایاب و ذهاب و پخت غذا  اشاره کرد و گفت: در بخش های دیگر تلاش داریم کمک شود.
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 
 
 
 
 
 
 
-
 
 
انتهای پیام/