کد خبر: 207376
عکس نوشته
اگر سردار حبیبی در استان خدمت می کرد/ماجرای انتصابات طایفه ای به دستور آقایان نماینده/چرایی دیدار یکی از نمایندگان استان با قالیباف
صبح زاگرس در این قسمتا از عکس نوشته های خود به برخی خود زنی های بی اثر در استان کهگیلویه وبویراحمد و قدر ندانستن داشته هایمان اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،اگر سردار  حبیبی در استان خدمت میکرد،ماجرای انتصابات طایفه ای به دستور آقایان نماینده،چرایی دیدار یکی از نمایندگان استان با قالیباف،خسارت ۱۰۰ میلیاردی سیل به تاسیسات آبی در کهگیلویه و بویراحمد و استاندار: عمق فاجعه سیل نباید در نبود تلفات فوتی پنهان شود از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست مشترک با رئیس کمیته امداد کشور به مشکلات ایجاد شده در اثر سیل پرداخت و گفت: عمق خسارات نباید در نبود تلفات فوتی پنهان شود.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد به تشریح خسارات سیل پرداخت و گفت: با همکاری بسیج سازندگی سپاه فتح کمک رسانی برای ترمیم خط انتقال آب در روستای کره انجام می شود.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیگیری‌های انجام شده برای جبران خسارت بارش‌های سیل‌ آسای اخیر تاکید کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در این زمینه پای کار هستند
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس و امثال وی با توجه به رسم دیرینه و غلطی که در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد شاید هرگز نمی توانستند به درجه سرداری برسند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 
 
 خبرهای دریافتی و نگران کننده حکایت از دخالت جدی یکی از نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی نسبت به تغییر معاونت های یک اداره کل دارد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

 

انتهای پیام