کد خبر: 193163
وقتی خودروی حمل زباله جای آمبولانس را در لوداب می گیرد!+عکس
حمل جسد با خودروی حمل زباله که در نوع خود عجیب و منحصر به فرد است باید پیش تر از این توسط شهرداری گراب و بخشداری لوداب پیگیری می شد تا از بروز چنین اتفاقی که بی حرمتی به جسد است جلوگیری می شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بخش لوداب از محروم‌ترین مناطق کهگیلویه و بویراحمد است که از امکانات و زیرساخت‌ها از جمله راه ارتباطی مناسب، شبکه آب شرب سالم و پایدار، مدرسه، اینترنت پرسرعت، آنتن دهی تلفن همراه محروم است.

 

اخیراً نیز در یک شاهکار به تمام معنا برای حمل جسد یک زن، از خودروی حمل زباله دهیاری روستای حیدر آباد استفاده شده است و علت آن هم نبود آمبولانس نعش کش اعلام شد.
 
الیاسی شهردار گراب ضمن تایید این خبر گفت: چندین بار نامه نگاری های لازم برای دریافت آمبولانس با سازمان شهرداری ها و دهیاری های استان انجام شد ولی به دلیل نبود اعتبار موفق به دریافت آمبولانس نشدیم.
 
وی افزود: این موضوع را با مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا، مارگون در میان گذاشتیم و قرار شد رایزنی های لازم برای دریافت آمبولانس در تهران انجام شود.
 
این اتفاق که در نوع خود عجیب و منحصر به فرد است باید پیش تر از این توسط شهرداری گراب و بخشداری لوداب پیگیری می شد تا از بروز چنین اتفاقی که بی حرمتی به جسد است جلوگیری می شد.
---
 
انتهای پیام/