کد خبر: 193090
صف های خرید نان بی کیفیت در یاسوج طولانی شد
عدم کیفیت مناسب نان در شهر یاسوج امان مردم را بریده تا صف های شلوغ و طولانی در ایام کرونا به این چالش ها اضافه شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از مواد غذایی ثابت سفره های مردم نان است به طوری که این روزها با افزایش افسار گسیخته قیمت ها مردم استقبال بیشتری از این نیاز غذایی پیدا کرده تا نان نقش پر رنگ تری در سبد کالا مردم به خود نسبت به برنج، مرغ،ماهی،گوشت قرمز و لبنیات بگیرد.

 

وضعیت نان های نامرغوب در شهر یاسوج همیشه از سوژه های خبری رسانه ها در این مرکز استان بوده تا همانگونه که گفته شد تلاطم بازار و افزایش قیمت ها باعث شود رجوع شهروندان به نانوایی ها بیش از پیش شود و علاوه بر کیفیت پایین دردسر خرید با صف های شلوغ به آن اضافه شود.

 

شهروند یاسوجی در تماس با این رسانه از عدم نظارت بر نانوایی های این شهر ابراز گلایه کرد و گفت: پیشتر باید از وضعیت نامطلوب کیفیت نان نگران می بودیم حالا صف های طویل به آن اضافه شده است.

 

او اذعان داشت: فرقی نمی کند شمال و جنوب شهر همه نانوایی ها نان بی کیفیت تولید می کنند و این موضوع نگران کننده است.

 

وی خاطر نشان کرد : مسئولان باید پاسخگوی عدم نظارت بر کیفیت، قیمت و حتی وزن چانه های خمیر باشند چرا که هر شهروند عادی نیز این تشخیص را می دهد که نانی که از خبازی ها دریافت می کند وزن اعلام شده بر روی تابلوها را ندارد.

 

این شهروند یاسوجی در ادامه افزود : کیفیت پایین نان باعث شده تا تنها برای مصرف روزانه نان خرید کنیم و این موضوع وقت زیادی را روزانه از اعضای خانواده می گیرد.