کد خبر: 193016
گزارش تصویری؛
روایتی از سفر یک روزه سرپرست وزارت آموزش پرورش به کهگیلویه و بویراحمد/تعجب کاظمی از یک مدرسه کانکسی عجیب در سی سخت
سرپرست وزارت آموزش و پرورش روز گذشته به شهر یاسوج مرکز استان کهگیلوی و بویراحمد و نیز شهر سی سخت سفر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  سرپرست وزارت آموزش و پرورش روز گذشته به شهر یاسوج مرکز استان کهگیلوی و بویراحمد سفر کرد؛ وی شب در شهر یاسوج اقامت داشت و برنامه های خود را اول صبح روز پنجشنبه 29 مهر ماه با عطرافشانی گلزار شهدای این شهر آغاز کرد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش استان در ادامه برنامه های خود با آیت الله حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد.
از مهمترین صحبت هایی که در این دیدار مطرح شد را می توان به صحبت های نماینده ولی فقیه در استان اشاره کرد که خواستار توجه ویژه به مدارس استان به ویژه مدارس لوداب شد.
 
---
---
---
---
---
---
 
 
کاظمی در ادامه سفر یک روزه خود برای افتتاح یک مدرسه   19 کلاسه به حاشیه شهر یاسوج یعنی بلهزار رفت و در مراسم افتتاحیه شرکت کرد.
 
از جمله خبرهای خوب سرپرست وزارت بهداشت در این مراسم، اشاره وی به طرح رتبه بندی معلمان و تلاش برای جمع اوری مدارس سنگی در استان و سطح کشور بود.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
 
بعد از مراسم افتتاحیه وزیر اموزش و پرورش برای کلنگ زنی یک مدرسه به شهرک فرودگاه یاسوج رفت که در این مکان با استقبال زیبای دانش اموزان با لباس های محلی رو به رو شد.
نکته جالب در این کلنگ زنی این بود که در کنار محل کلنگ زنی کانکس مدرسه قرار داشت و سرپرست وازت آموزش و پرورش فکر می کرد این کانکس انباری است، وقتی معلم مدرسه توضیحاتی در خصوص تعداد دانش اموزانی که در این کانکس درس می خوانند ارائه داد موجب تعجب بیشتر کاظمی و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور شد.
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
 
مسیر بعدی سفر یک روزه وزیر آموزش و پرورش به همراه رئیس سازمان نوسازی کشور و جمعی دیگر از مسئولان استانی، شهر زلزله زده سی سخت بود .
 
وی در این شهر در سالن فرمانداری شهرستان دنا ابتدای پای درد دل نمایندگان معلمان و نخبگان فرهنگی و بازنشتگان نشست و صحب های آن ها را شنید و پاسخ داد.
 
پس از این جلسه به دیدار یکی از معلمان شهر سی سخت رفت و یا خانواده این فرهنگی دیدار و گفت و گو کرد.
 
---
---
---
---
---
---
 
کاظمی بعد از این جلسه و دیدار با تعدادی از معلمان شهرستان دنا یک مدرسه را نیز در این شهر افتتاح کرد، مدرسه ای که با همکاری بانک سپه در شهر سی سخت راه اندازی شد.
 
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/