کد خبر: 192931
شهروندان یاسوجی اذعان کردند؛
قطعی آب، چالش جدید شهروندان یاسوجی/کلافگی مردم در موج جیره بندی های پائیزه
چالش جیره بندی آب در شهر یاسوج و عدم تمایل مسئولان آبفا برای بهبودی وضعیت موجود در این شهر ، موج گلایه هرروزه شهروندان را در پی دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس 28 روز از فصل تابستان در شهر یاسوج می گذرد و از اواخر این فصل مسئولان آبفا در شهر یاسوج مدعی هستند که دیگر قطعی آب و جیره بندی نداریم اما پیامک ها و تلفن های شهروندان یاسوجی به تحریریه این پایگاه خبری حکایت از بی خیالی این مسئولان در بهبود وضعیت موجود این شهر دارد.

 

تماس های شهروندان یاسوجی حالا به چالشی در جیره بندی آب در مناطق مختلف شهر تبدیل شده و شاید با این وضعیت که مشاهده می شود، آب بحران پاییز و زمستان پایتخت طبیعت ایران است.

 

بسیاری از شهروندان یاسوجی در تماس با این پایگاه خبری خواستار رسیدگی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد به قطعی های مکرر آب شرب هستند و انگار گوش مسئولان بدهکار نیست و نارضایتی ها در مناطق مختلف شهر یاسوج از جمله خیابان های معلم، هجرت، شاهد و عدل مردم را کلافه کرده است.

 

آنگونه که شهروندان یاسوجی اذعان می کنند قطعی آب در این شهر منطقه ای بوده و در برخی از مناطق در طول شبانه روز شاهد آب پایدار هستند و می گویند اقوام ما ساکن در ترمینال و ابوذر ها هیچ روز آب شرب آنها جیره بندی نمی شودو ما باید روزانه با قطعی آب مواجه باشیم.

 

گلایه به حق مردم نیازمند تدبیر از سوی مسئولان در شهر پر آب یاسوج است ، یاسوجی که روز به روز بر جمعیت آن به واسطه مهاجرت افزوده می شود .