کد خبر: 181831
در گفتگو با رئیس آموزش و پرورش دنا مطرح شد:
جزئیات سهمیه حوادث غیر مترقبه برای داوطلبان کنکور۱۴۰۰ در سی سخت
رئیس آموزش و پرورش شهرستان دنا گفت: نامه ای برای اختصاص سهمیه حوادث غیر مترقبه به وزارت خانه برای دانش آموزان داوطلب کنکوری سی سخت ارسال شده است.

ابراهیم ریاضی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت تحصیلی دانش آموزان زلزله زده در شهر سی سخت گفت: دانش آموزانی دوازدهمی در یک گروه کشوری که دارای مدرسان برتر هستند عضو شده و در حال آموزش هستند.

 

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دنا در ادامه گفت: مدرسه پروین اعتصامی در سی سخت برای دریافت درسنامه حضوری، جزوه، محتوای آموزشی در نظر گرفته شد و محتواهای آموزشی، درسنامه های آموزشی در اختیار دانش آموزان سی سختی قرار می گیرد.

 

وی در ادامه به داوطلبان پشت کنکوری در شهر سی سخت اشاره کرد و افزود: در حال رایزنی با کتاب خانه جهت اختصاص فضای مناسب جهت مطالعه هستیم، ۷مدرسه تخریبی ۱۰۰ درصدی وجود دارد، اموال این مدارس در بقیه مدارس تجمیع شده است و از طرفی تعدادی مدارس در جاده بندان و بیرون شهر سی سخت قرار دارد، که اختصاص آن برای دانش آموزان پشت کنکوری مناسب نیست.

 

این مسئول در ادامه با تاکید بر اینکه والدین دانش آموزان جهت مطرح کردن مشکلات دانش آموزان مراجعه کنند، بیان کرد: گروه مرکز مشاوران برای آسیب های اجتماعی پس از زلزله پیش بینی شده، کارگاه های آموزشی برای متقاضیان  آموزش حضوری و دریافت درسنامه یا محتوای آموزشی آماده همکاری وجود دارد.

 

ریاضی با توضیح اینکه از ۱۳۹ فرهنگی در جریان زلزله سی سخت بازدید صورت گرفت، گفت: دانش آموزانی که نیاز به محتوای درسی و سیستم آموزشی دارند همکاران ما نیازهای آنها را به درب خانه و چادرهای آنها تحویل خواهند داد.

 

وی به تعداد دانش آموزان داوطلب کنکوری اشاره کرد و ادامه داد: نامه ای برای اختصاص سهمیه تحت عنوان حوادث غیر مترقبه به وزارت خانه برای دانش آموزان داوطلب کنکوری ارسال شده و از طریق مدیر کل در حال پیگیری هستیم که آیا سهمیه ای برای آنها در نظر گرفته خواهد شد یا خیر؟

 

انتهای پیام/