کد خبر: 179130
سوژه های مردمی؛
پیگیری که نتیجه داد/معضل اغذیه های باشت حل شد
با پیگیری صبح زاگرس مشکل تهیه نان فانتزی اغذیه فروشی های باشت حل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بی شک قدرت رسانه امروز می تواند در جامعه داخلی هر کشوری و با حضور شبکه های اجتماعی محلی برای مطالبات مردمی از مسئولین در سطح آن جامعه باشد.

چندی پیش تعدادی از اغذیه فروشی شهرستان باشت با تماس با این پایگاه خبری از مشکل، خود در خصوص نان فانتزی در سطح شهرستان خبر دادند، و تاکید داشتند که این موضوع باید رسانه ای شود تا اقدام قابل قبولی در سطح شهرستان انجام شود.

این افراد برای تهیه نان فانتزی باید به شهرستان گچساران مراجعه می کردند، که بعلت فاصله مسافت بین شهر باشت و گچساران در طول روز ساعت ها باید منتظر نان بودند تا شروع بکار کنند، این در حالیست که در مرکز شهرستان باشت یک نانوایی مخصوص نان های فانتزی موجود بود، که مدتی زیادی بخاط مشکلاتی که یکی از آنها نبود فردی که بتوانند آن را اداره کند و بچرخاند مطرح شد.

با انتشار خبر از پایگاه خبری صبح زاگرس و انتشار آن در شبکه های اجتماعی، چند نفر از شهروندان باشتی با تماس با این پایگاه خبری ضمن قدر دانی از انتشار خبر آنها، اطلاع دادند که معضل تهیه نان فانتزی آنها در سطح شهرستان باشت حل شده است، و نانوایی در مرکز شهرستان فعال شده است.

انتهای پیام/